Problem z przeglądarką (przeglądarkami)

Witam

Proszę o możliwość wytłumaczenia dlaczego w jednej przeglądarce wyświetlają mi się filmy a w drugiej już nie. Dla zrozumienia zjawiska proszę wejść np. na tą stronę

Na dole ekranu powinien wyświetlać się film zgodnie z opisem ze strony. Tak się jednak dzieje tylko w jednej przeglądarce. Od razu zaznaczę, że przeglądarka została już zaktualizowana 5 krotnie od momentu wystąpienia błędu. Nie nie pomaga. Czy ktoś, kto z problemem miał do czynienia umie go rozwiązać ?

U mnie w czterech przeglądarkach wyświetla się film.- serpent na firefoxie 55, comodo icedragon na firefoxie 65, najnowszy palemoon 28.7.0 i jeszcze mam modyfikację palemoona z githuba.
Pewnie chodzi o obsługę flasha w nowym firefoxie czy tam chrome. Właśnie z tego powodu pozbyłem się nowego firefoxa.

To znaczy trzeba go na nowo zainstalować czy pozmieniać coś w ustawieniach przeglądarki co dotyczy flash playera ?

Bo nie wiem jak mam rozumieć wpis o potraktowaniu nowego firefoxa gdzie film rzeczywiście się nie wyświetla. To znaczy to wina przeglądarki i najlepiej ją wywalić ?

PS. Nie wiem czy ten post był mądry

Nie trzeba, on pozostał

Flash jest w Firefoxie 69 domyślnie wyłączony, a opcja włączenia go usunięta z ustawień. Wtyczka będzie uruchamiana na żądanie, gdy obiekt Flash zostanie wykryty na stronie.

Jeśli go nie wykrywa to mozliwe ze ta funkcja nie działa prawidłowo

Wywalić to należy subskrypcje stron używających tego dziurawego jak sito Flasha! i omijać takie strony aż twórcy materiałów odczują spadek odsłon.

Z najnowszego artykułu o firefoxie na DP:

Flash jest w Firefoxie 69 domyślnie wyłączony, a opcja włączenia go usunięta z ustawień. Wtyczka będzie uruchamiana na żądanie, gdy obiekt Flash zostanie wykryty na stronie.

Widzę, że powtórzyłem jeden cytat.
Co do flasha - to siedzę w serialach i takich ciekawych filmach, które pobieram na dysk i oglądam. Flashowe reklamy w filmach - blokuję.

Ok. Wszystko się udało. Dzięki za pomoc

Super.
Zaznacz post, który rozwiązał Twój problem.
obraz
Wystarczy jeden :wink: