Problem z przeglądarką seamonkey i wyglądem ikon

Mam zainstalowaną przeglądarke SeaMonkey na windows XP i chciałem ją zaaktualizowac do wersji najnowszej i zamiast tego, po ponownym uruchomieniu komputera przeglądarka ta przestała całkowicie działać. Po kliknieciu w ikonke przeglądarki mam cały czas taką informacje:

No to się módl, żeby sposób pomógł, tzn, żeby program do odzyskania faworities odczytał seamonkey jako mozillę firefoxa, skoro robiony na firefoxie.

Pierwsze, to pobierz spolszczenie i program z dołu tej strony. http://www.nirsoft.net/utils/faview.html

Wypakujesz, zawartość spolszczenia wkleisz do folderu programu. Potem uruchomisz faview.exe i będziesz mieć dwie ikony - internet explorer i ikonę firefoxa. Klikniesz w ikonę firefoxa, wyświetli Ci wszystkie zakładki. Z menu widok wybierzesz - zaznacz wszysttkiw i z menu plik wybierzesz - zapisz wybrane pozycje. Zapisz pod nazwą bookmarks jako HTML File Vertical (*htm;*html).

Potem plik bookmarks.htm zaimportujesz ten plik do menadżera zakładek seamonkey. Jak sie nie da, to po otwarciu pliku przez seamonkey - kolejno będziesz do zakładaczek dodawał klikając w url każdej pozycji otwierając w tej przeglądarce.

Jeśli sposób podany przez osobę wyżej nie wypali to spróbowałbym jeszcze przywracania systemu.

START -> WSZYSTKIE PROGRAMY -> AKCESORIA -> NARZĘDZIA SYSTEMOWE -> PRZYWRACANIE SYSTEMU

Pozdrawiam!

Bogdan_G zrobilem tak jak mowiles ale pod ikonką firefoxa nie mam ani jednej zakladki zapisanej :frowning: Jest tam pusto w tym okienku :frowning:

Stream nie moge zrobic przywracania systemu, dlatego ze mam tam date dzisiejszą i moge jedynie przywrócić system do ustawień z przed 2 minut. Więc odpada.

Czy da się to jakoś naprawić te moje ikonki ? żeby takie nie były jak pokazalem na screenach ?

http://www.northangel.is.net.pl/lkj.png albo http://www.northangel.is.net.pl/menu.png