Problem z przeglądarką

zainstalowałem avant browser nieraz zawiesza mi sie na chwile co to moze być??

nie znam uzytkownika komputera ktoremu by sie chociaz raz cos nie zawiesilo. Twoje pytanie jest banalne. Przegladarki tak po prostu maja.

powody.

slaby komp

slabe lacze

wirusy w systemie.

jak chcesz cos wiedziec wiecej to sprecyzuj swoje zapytanie.

lukas_1 , niekoniecznie. avant ma akurat tą tendencję to częstego zawieszania się. Mam pytanie. Czy używasz jego najnowszej wersji?

Boczi a czy nie uwazasz ze kazda przegladarka od czasu do czasu zawiesza sie? Na pewno tego sam doswiadczyles na wlasnej skorze.

i to mozna tez nazwac tendecja do zawieszania sie jakiejs przegladarki. :slight_smile: :slight_smile:

no to jest najnowsza

lukas_1 miałem opere i wcale mi sie nie wiszało :smiley:

1- Avant Browser jest nakładką na IE a nie przeglądarką

2 - Mowa jest o przypadłości tej nakładki, jako jej immanentnej

cechy. Sam jej używam - mam też zainstalowany FreeRam

i przyśpieszenie pracy AB polega czasem na zwykłym

uwolnieniu pamięci

więc mam zinstalować FreeRam i powinno pomóc??

Dodatkowo, przeczyść rejestr, np. Jv16 PowerTools.

Lecz nie gwarantuje, że w/w rady pomogą Ci w problemach z AB.

dzięki zobaczymy czy pomoże

ja mam teraz i mi sie wiesza od czasu do czasu. Ale byloby za fajnie jakby wszystko gralo jak w zegarku.

tego nie wiedzialem bo sugerowalem sie nazwa :slight_smile: :slight_smile:

Mi ona się ostatnio wiesza co pięć minut i do tego zmienia z na y. Notorycznie. Trzeba wyłączyć i wtedy kliknąć Ctrl + Shift aby litery wróciły. Moze i na to macie sposób. Wersja oczywiście najnowsza.

lukas_1 kompa nie mam słabego, łącza też i wirusów brak. :?

lazikar niestety, za czasów używania przeze mnie tej makładki miałem podobne problemy i nie udało mi się tego zniwelować.

Ja już znalazłem alternatywne rozwiązanie. Problem z zamianą z na y robi Avant i tylko w nim są problemy. Zainstalowałem sobie podobną nakładkę która działa poprawnie.

:arrow: Slim Browser 4.04 Build 003 Final PL