Problem z przegladarką

Hej mam pewien problem od wczoraj gdy włączę EI lub Firefox po pewnym czasie pojawia się komunikat avasta, że wykryto robaka lub wirus tych okienek wyskakuje dość sporo i jedne da się dać do kwarantanny, w inne że proces nie może uzyskać dostępu do pliku ponieważ jest on używany przez inny proces. Zmieniłem przeglądarkę na Firefox i jest ten sam problem, bo wyczytałem gdzieś że jest to wina przeglądarki poniżej zamieszczam link do loga z HiJackThis:

http://wklej.org/id/92305736b6

fix w hijackthis

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\{5693667e-8e59-375b-1562-dd3ea8f1cf40}.dll

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Rozpocznie się usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Logi dajesz na http://www.wklej.org a w poście dajesz tylko link

jak upuszczam na tą ikonkę to nie rozpoczyna się usuwanie tylko uruchom

niech combofix ma zrobić co mu dałes do wykonania, jeśli to się nie powiedzie to podczas pobierania zapisać nie pod nazwą ComboFix.exe tylko z kreską pomiędzy:

Combo-Fix.exe

to mam nacisnąć uruchom???

musisz tylko przeciągnac plik CFScript.txt na combofix, on sam się włączy

no właśnie się nic nie dzieje teraz łapię tylko pełno syfu

loghan-07 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Pobierz The Avenger

wklej do niego ten tekst:

Files to delete:

C:\WINDOWS\system32\{5693667e-8e59-375b-1562-dd3ea8f1cf40}.dll

kopiuj to i klikasz na Paste Script from Clipboard wybierasz Execute oraz Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Po tym daj nowy czysty skan z combofix