Problem z Przeglądarką

Ostatnio przeistalowałem windowsa ( XP home edition). Zączał mi występować problem z przeglądarką. Po 20-30 minutach siedzenia w internecie przeglądarka nie chce mi wyświeltać stron internetowych(Nie można wyświetlić strony) :frowning: . Inne programy internetowe np. gg czy skype mi działają. Posiadam przeglądarkę Internet Exploler jednak dla upewnienia się zaistalowałem Firefoxsa i też nie chodziło. Mam nesotrade 320. Gdzie tkwi problem i jak go można rozwiązać ?? Pozdrawiam

uyzwasz serwera proxy w przegladarce?

moze to wina providera… z nim sie skontaktuj

Heh, mam ten sam problem… Z tego co mówi admin sieci to wina windy, ale mi się wydaje, że po prostu nie chce mu się grzebać w moim kompie :). Jaką masz karte sieciową?

Miałem ten sam problem :frowning: Wkurzalo mnie to wiec przez miesiac “walczylem” na win98 :wink: I dzialo sie to zarowno pod IE jak i pod Opera. U mnie osobiscie pomogl skan antywirusem, ad-awarem i dobry firewall (troche syfu znalazło się :confused: ) Jakiego uzywasz firewalla :> ? Moze to wina slabego zabezpieczenia ? To tylko hipoteza…

Pozdrawiam.

Mam Norton Internet Security 2005

Hmmm… kurcze, sorry ale nie wiem :confused: A probowales przeinstalowac modem ? Ja swój to instalowalem z 10 razy lekko :wink: