Problem z przeglądarką

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z przeglądarkami internetowymi. Na początek może problem z przekierowanami na strony en.shaibaoj.in. Przy przeglądaniu stron internetowych co jakiś czas następuje przełączenie na te właśnie stronę. 

A od wczoraj kolejny problem z ładowaniem stron. Do pewnego momentu strony ładują sie normalnie, a poźniej pojawia się białe pole i nic więcej. Jeśli zdąże przerwac w odpowiednim momencie ładowanie, to mogę przeglądać stronę.

Dzieje się tak na wszystkich przeglądarkach i na komputerze i na telefonie. Skanowałam różnymi programami, niby coś znalazło i pousuwało ale dalej tak się dzieje.

Przeskanowałam komputem programem OTL, jeśli ktoś mógłby pomoc, to byłabym wdzięczna. Niestety nie jestem zbyt biegła w sprawach komputerowych.

OTL.Txt

Extras.Txt

 

A i korzystając w telefonie z pakietu internetowego strony ładuja sie normalnie, problemy występują przy połączeniu wi-fi.

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=505259

http://www.wklej.org/id/1894716/

http://www.wklej.org/id/1894717/

http://www.wklej.org/id/1894718/

b.txt

niestety nie podzialało, przeskanowałam Malwarebytes Anti-Malware, nic nie znalazło. I dalej problem z przekierowaniami i znikającymi stronami.

 

 

Dziekuje za odpowiedź, będę działać w tym kierunku. 

Pozdrawiam :slight_smile:

Jeszcze jedna sprawa, czy można przy takiej infekcji korzystać z płatności internetowych? Czy lepiej się wstrzymać do czasu rozwiazania problemu?

Witam ponownie,

proszę o ponowne sprawdzenie raportów.

Po poprawie adresów DNS zniknął problem nie ładowania się stron, ale przekierowania pozostały, tym razem na stronę en.maigeba.com, ale jest to ten sam typ stron,  może tylko dzieje się to rzadziej. 

FRST: http://www.wklej.org/id/1899975/

Addition: http://www.wklej.org/id/1899978/

Shortcut: http://www.wklej.org/id/1899979/

 

Resetowanie ustawień przeglądarki Chrome

Jeżeli problem nadal występuje to: