Problem z przegłosem mikrofonu lub ze słuchawkami

Witam!
Posiadam słuchawki Tracer Raptor i (mam peceta) mam problem z przegłosem w słuchawkach. Podczas rozmowy z drugą osobą na np. Discordzie puszczając jakąś muzykę kolega ją słyszy, nawet jeśli wyłączę mikrofon przyciskiem. Mam włączoną opcję tłumienia zakłóceń i akustycznego echa, a także włączony tryb natychmiastowy. Słuchawki i mikro mam wpięte w przedni panel

Tracer zawsze kojarzył mi się z kiepskiej jakości sprzętem - choć nie zawsze. Co do tematu, to tą muzykę puszczasz dość głośno, czy cicho? W jaki sposób kolega słyszy tą muzę, tak, jakby ją odtwarzał samodzielnie, czy tak, jakby była rejestrowana mikrofonem? Co jest źródłem tej muzyki?

Zmieniałem przed chwilą głośność od małej do dużej i kolega dalej słyszy, ogółem słyszy wszystko co robię na kompie, nie tylko tą muzykę, źródłem muzyki spotify, tak samo z wyłączonym mikro próbowałem

Byłbyś łaskaw napisać, czy to komputer stacjonarny czy laptop? Masz gdzieś w ustawieniach dźwięku / karty dźwiękowej pozycję “Mieszanie wyjścia wave?”

Mam komputer i napisałem wzmiankę o nim w drugiej wypowiedzi, nie mam tego mieszania

Czy problem może tkwić w jack-ach w przednim panelu komputera?, ponieważ gdy podepnę słuchawki z mikro do tyłu bezpośrednio do karty dźwiękowej to problem ustaje

Problem jest już dawno zażegnany, częstotliwość mikro i głośników musi być taka sama, żeby nie było przegłosu (przynajmniej tak jest na moim kompie)