Problem z przejściem misji w HOM&M5

wie ktoś może co trzeba zrobić w trzeciej misji inferno(podbój)?w celach pisze że trza zdobyś wszystkie miasta sylvan… tylko że armie przeciwnika są 10 liczniejsze odemnie!! pisze też że trzeba zniszczyć wszystkie źródła energi druidów ale gdzie je znaleść i jak wyglądają?

Zapytaj na forum, które zajmuje się taką grą na co dzień.

cele w tej misji to:

  1. przekrocz granice

  2. zajmij wszystkie miasta elfow

  3. pokonaj Gilraena

  4. Agrael musi przeżyć

wcale przeciwnicy nie są aż tak liczni, tego zadania z drudami nie trzeba wykonywać. Obok zamku inferno są 3 miejsca w których można dodatkowo rekrutować jednostki inferno - odwiedziaj je regularnie (najlepiej zakupić sobie bohaterka, który by tam kursował a Agraelem śmigać po zdobycze).

Ja zdobylem to miasto elfów co jest przy drodze, na samym dole mapy na środku. Rozobudowywałem je pod kase, a reszte inwestowałem w inferno (mieszanie jednostek nie jest najlepsdzym pomysłem).

Tym bohaterkiem który kursuje przy zamku inferno dowoź nowe jednostki do agreala, a nim samym badaj tereny wokół miasta Sylvan. Nie zapuszczaj się za bardzo w głąb - co jakiś czas przychodzi bohater elfów. Lekko nad miastem elfów (Wenhan sie zwie)i prawo jest namiot klucznika - pozowli ci to na rekrutacje w posterunku inferno.

Jak nie będziesz się zbytnio śpieszyć to pójdzie bez oporu

silvver dzięki za pomoc :slight_smile: zaraz włanczam gre i przetestuje twoją taktyke