Problem z przełączeniem piosenek Windows Media Player

Witam. Od czasu zainstalowania jakiś czas temu WMP (wersja 12.0.7600.16667, jeśli to w czymś pomoże) pojawił mi się problem z przełączaniem piosenek. Po kliknięciu przycisku “Następny” przeskakuje na następną piosenkę, ale z tą przerwaną robi się coś takiego: m9sq6b.jpg

Hej.Sprawdź czy ta piosenka znajduje się w tym samym folderze z którego dodawałaś ją do playlisty.Jeśli nie to poszukaj ją w systemie i przenieś do pierwotnej lokalizacji. Myślę że to powinno załatwić sprawę

Znajduje się. Wszystko jest okej, nie przenoszę ich w trakcie słuchania, a robi się tak za każdym razem, gdy nacisnę strzałkę do następnej piosenki :

Jak są takie problemy z WMP to zastanów się nad zmianą programu. Proponuje Real Player. Świetny program służący do otwierania wszystkich rodzajów formatów dzwięku i wideo. Sam go używam i polecam.

Wydaje mi się , że to po prostu kwestia ustawień, Gdzieś w ustawieniach zaznaczona jest opcja nie powtarzaj wcześniej odtwarzanych utworów lub coś w tym rodzaju i odtwarzacz to właśnie ustawienie realizuje. Wystarczy zmienić ustawienia i będzie jak dawniej.

No właśnie przekopałam już chyba wszystkie ustawienia i chyba jestem ślepa, albo tego nigdzie nie znalazłam…

A co do zmiany odtwarzacza to wiem, że najłatwiejsze rozwiązanie, ale lubię WMP i jakoś tak… przywiązana jestem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak jak pisałem wcześniej: Wszystko zależy od ustawień programu Windows Media Player

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem pomoc programu i wszystko staje się jasne

Pomoc Programu Windows Media Player

Odtwarzacz rejestruje, które utwory muzyczne są pomijane przez użytkownika podczas odtwarzania listy. Dzięki temu można szybko dostosować listę odtwarzania utworzoną na przykład przez usługę subskrypcji utworów muzycznych lub inną osobę, aby zawierała tylko ulubione utwory użytkownika.

Przy zapisywaniu listy odtwarzania zawierającej pominięte elementy zostanie wyświetlone zapytanie, czy pominięte elementy mają być usunięte, czy zachowane na liście odtwarzania. Ten monit można wyłączyć. Można również skonfigurować odtwarzacz tak, aby pominięte elementy nie były odtwarzane podczas ponownego odtwarzania listy. W takim wypadku pominięte elementy będą wyświetlane w okienku listy jako wygaszone.

  1. Kliknij przycisk Start , kliknij polecenie Wszystkie programy, a następnie kliknij pozycję Windows Media Player.

Jeśli odtwarzacz jest otwarty i jest aktywny tryb Teraz odtwarzane, kliknij przycisk Przełącz do biblioteki w prawym górnym rogu okna odtwarzacza.

  1. W bibliotece odtwarzacza kliknij kartę Odtwórz, aby otworzyć okienko listy (jeśli jeszcze nie zostało otwarte).

  2. Odtwarzaj listę utworów.

  3. Aby pominąć element, podczas jego odtwarzania kliknij przycisk Następny .

  4. Aby usunąć pominięte elementy z zapisanej listy odtwarzania, wykonaj następujące czynności:

  5. W górnej części okienka listy kliknij przycisk Opcje listy , a następnie kliknij opcję Zapisz listę jako.

  6. Wpisz nazwę listy odtwarzania, a następnie kliknij przycisk Zapisz.

  7. Po wyświetleniu monitu kliknij przycisk Usuń z listy odtwarzania.

  8. (Opcjonalnie) Aby zmienić ustawienia pomijania, kliknij przycisk Opcje listy w górnej części okienka listy, wskaż opcję Elementy pominięte, a następnie wykonaj jedną lub obie z następujących czynności:

o Aby monit z pytaniem o usunięcie pominiętych elementów nie był wyświetlany podczas zapisywania listy odtwarzania, wyczyść kliknięciem znacznik wyboru obok opcji Monituj o usunięcie przy zapisywaniu.

o Aby zapobiec ponownemu odtwarzaniu pominiętych elementów przy włączonej funkcji powtarzania odtwarzania, kliknij polecenie Pomiń podczas odtwarzania.

Uwaga

o Znacznik wyboru wyświetlany obok polecenia informuje, że funkcja jest włączona. Pominięte elementy będą wyświetlane w okienku listy jako wygaszone. Aby przywrócić normalne odtwarzanie elementu, kliknij go dwukrotnie w okienku listy.

opcje%20listy.jpg