Problem z przeniesieniem ustawień i zakładek Mozilli Firefox 56 na 74

Napisałem że dodatki które były kompatybilne z FF do wersji FF 56 nie są kompatybilne z FF Quantum. To zupełnie inna przeglądarka.
Jesli masz w tej chwili zainstalowaną FF56 to tez będziesz miał problemy ponieważ ona już może nie być kompatybilna z Windows 10 od wersji 1903.
Ja odinstalowałbym FF przy pomocy Revo Uninstaller. Posprawdzał czy wszystkie foldery Mozilli, gdziekolwiek są, zostały skasowane, zainstalował aktualnego FF i na nowo wstawił wyłącznie zakładki.

Masz rację. Właśnie to robię…usuwam FF…wykasuję ręcznie pozostałości i instaluję od nowa. Bez żadnej synchronizacji…tylko wgram sobie zakładki.

Edit: No i dupa. Odinstalowałem FF programem Soft4Boost Any Unistaller…ręcznie usunąłem jeszcze wszystkie profile Mozilli z AppData…instaluję najnowszą wersję i bład! Wywala przy pierwszym uruchomieniu! Już tym się nie bawię…tymczasowo korzystam z Chrome

Co do dodatków to musisz poszukać podobnych i zainstalować. Ale sporo tych których używałeś może już nie być ponieważ nikt ich pod nowa przeglądarkę nie napisał.