Problem z przenoszeniem i kasowaniem plikow

prosze o pomoc, nie moge przeniesc ani skasowac niektorych plikow, byly one poprzednio udostepnione przez emule, pokazuje sie komunikat ze plik jest uzywany przez inny program, zaznaczam ze w tym czasie inne programy mam wylaczone, probowalem zrobic to trybie awaryjnym i dalej nic, z gory dzieki, pozdrawiam

a masz dalej program emule???

no mam, ale juz te pliki nie sa udostepnione i program wylaczony

zobacz czy w procesach dalej nie jest czasem wlonczony emule

nie jest

a uruchamiales kompa ponownie najlepiej odinstaluj emule a potem ponownie zainstaluj (na twoim miejscu bym tak zrobil)

michu dzieki za pomoc, ale juz powoli zaczynasz robic ze mnie idiote, napisalem ci ze probowalem nawet w trybie awaryjnym, emule nie mam zainstalowenego (taka wersja)

sprobuj przeniesc je wierszem polecenia

jak?

no uruchom wiersz polecenia i co masz tam wpisane to na dole

Zaznacz plik myszką ( ppm) nacisnij F2 znień nazwę pliku i daj mu rozszerzenie txt. Teraz normalnie go otwórz i wykasuj ( w nim) pare rzeczy i zamknij go.(Ten plik)

Restart kompa i powinien się dać usunąć. :smiley:

Jeśli dalej nie da sie go wywalić to idz po program http://freehost14.websamba.com/nirsoft/ … ocess.html

Znajdz ukryty proces i killim go.

Jak masz go na liście jakiegoś playera to też go odchacz.

Ps. żle napisałem - lewy przycisk myszy (lpm)

przeczytaj co napisales, jak mam to zdanie zrozumiec?

encore kto???moglbys wyrazac sie jasniej ???

michu skoncz juz

michu_14, ty też wyrażaj się jaśniej. ;]

Hahaha…ale ubawiłem sie przy waszych postach…hehe,thc za poprawienie humoru :smiley:

nie mozna zmienic nazwy ani rozszerzenia, za pomoca tego programu nie wykryłem zadnych niepotrzebnych (nieznanych) procesow, pomozcie, co robic?

Usuwanie nieusówalnych plików

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=10662

Napisz co pomogło :slight_smile:

Polecam nastepujacy sposob:

  1. Odpalasz total commandera.

  2. Naciskasz ctrl+alt+del i zamykasz proces explorer.exe

  3. W total commanderze usuwasz pliki z ktorych korzysta explorer(odpowiedzialny m.in. za wyswietlanie katalogow i plikow w Windowsie)

  4. W menedzeże zadan Windows w pierwszej zakladce naciskasz nowe zadanie i wpisujesz explorer.exe

  5. Wszystko powinno wrocic do normy

P.S. Niektore programy, ktore siedza w zasobniku systemowym (po prawej na dole) moga zniknac z zasobnika ale beda w dalszym ciagu dzialac (np. moze byc tak z Gadu-Gadu)

Sposob dziala na 100% bo ja tak kasowalem takie upierdliwe pliki

Daj znac czy zadzialalo. Jak nie bedzie chodzic to sprobojemy cos innego znalezc.