Problem z przesłaniem zdjęć z HTC Winpho 8s na Laptopa

Witam posiadam telefon HTC Windows Phone 8 s i nie mogę przesłać zdjęć , filmów na laptopa.

Przez kabel usb wchodząc na aplikację telefonu pojawia się komunikat że folder jest pusty chodź mam mnówsto zdjęć i filmów.

Przez blootoha także pojawia się komunikat nie można przesłac pliku ,

Program SkyDrive także nie widzi żadnych zdjęć i filmów.

Ściągnełeł dodatkowy program który obsługuję telefony HTC (HTC Synch) i nie wyświetla się komunikat nie można nawiązać połączenia z telefonem.

Dla informacji napiszę ,że w Laptopie także mam WIN8.

Pomoże ktoś swoją wiedzą ?

Przeinstaluj oprogramowanie w systemie. Druga rzecz, to nie ma ich na karcie pamięci? Jak nie ma to przekopiuj na kartę pamięci. No chyba że system dalej nie ma takiej opcji, bo ja testowałem tylko Lumię 800. To jest nagminny błąd w tym systemie i na przyszłość się radzę zastanowić 3 razy, zanim się kupi taki telefon, choć wszędzie piszą jakie są z tym problemy i raczej to był świadomy wybór. Już Ci w jednym temacie napisali by sprzedać to co obok smartfona tylko stało :stuck_out_tongue: . Spróbuj najpierw na jakąś kartę pamięci to zrzucić lub przeinstalować aplikację od tego. Nie wiem czy Zune też obsługuje HTC czy tylko Nokie.

Do komunikacji z Windows Phone 8 służy nie HTC Sync ani Zune, ale http://www.windowsphone.com/pl-PL/How-t … or-desktop - choć powinno działać i bez tego, zwyczajnie przez MTP (widoczne w Eksploratorze Windows). Ale możesz spróbować.

Wchodzisz do odpowiedniego katalogu (obrazy na telefonie, na karcie?). W ogóle masz kartę pamięci? Odblokowany jest (jeśli używasz hasła) telefon przed podłączeniem do komputera?

@mozilla007: WP8 ma opcję zapisu zdjęć na karcie SD z telefonu (i odwrotnie).

@mktos

Dzięki teraz już wiem, choć jak widać po WP można się wszystkiego spodziewać, to mogło nie być takiej opcji.