Problem z przesylaniem danych

Elo mam siemensa c75 niedawno kupilem kabel “usb” do fona aby przeslac jakies piosenki czy cos innego na komorke i odwrotnie. Pytalem sie jej czy to dziala do tego telefonu powiedziala ze tak ok wygloda to jak taki maly modemik ktory sie swieci xd. Zainstalowalem program, podłączylem kabel do kompa na komorce wlaczylem IRDe przykladam ją do modemu wybieram plik i chcem wyslac plik. Wyskakuje na komie błąd aplikacji czy cos tego typu… pare dni wczesniej probowalem wyslac piosenke w .wav bo jak wiadomo mp3 nie obsluguje ;(ok wszystko dobrze sie wysyla gdy chcem to odtwrozyc to akis error wyskakuje pomimo tego, ze wszystko sie dborze wyslalo nie wiem moze mam jakis stary program ? pls help :stuck_out_tongue:

To masz kabel USB czy kabel na końcu z IRDą??

jeśli kupiłeś to drugie na allego to nie będzie działać. Aha i jest chyba coś takiego jak wersje irda. Kumpel miał starą irde od SE t230 i chciał coś przesłać właśnie do siemensa co Ty masz i sie nie dało.

kupilem w sklepie. nie wiem czym sie rozni kabel usb, a irda ale to jest chyba irda bo ma modemik co sie swieci a kabel usb tego nie ma. A przez kabel usb tez mozna przesylac dane z koma i odwrrotnie?

kabel USB podłanczas bezpośrednio do telefonu a przez irdę możesz wysyłać bezprzewodowo.

tak można ale może być potrzebny do tego jakiś program do wymiany danych komputer <=> telefon