Problem z przesyłaniem plików do sagema

Mam sagema my501x który ma bluetooth’a. Kupiłem bluetooth’a do kompa żeby poprzesyłac troche plików do telefonu. Program My Pictures And Sounds wykrył telefon ale podczas przesyłania występuje błąd (na wyświetlaczu jest napisane “odmowa”).

Co mam zrobić ? :frowning:

Jest jakiś inny program do przesyłania ?

jeżeli przesyłasz obrazki to rozdzielczość może byc nieodpowiednia( powinna być od 176X220 do 1024x1280, im większa tym lepsza jakość obrazka) , z programów dobry jest wellphone(płatny, ja miałem taki dołączony do mojego myx6-2 :slight_smile: możesz także poszukać tu http://sagem.ovh.org/index.php?id=programy

Znaczy, ja próbowałem przesłać na razie tylko plik mp3 i był ten błąd. A ten wellphone potrafi wykrywac przez bluetooth ?

potrafi… ze swojej strony radziłbym Ci kupić sobie czytnik kart pamięci i tą drogą przerzucać mp3 itp ,napisz coś więcej o tym pliku mp3… ja nie mam takich problemów…

Plik jest sprawny bo w kompie gra poza tym sprawdzałem kilka plików mp3 i każdy wywołał ten błąd. A jak z komórki chciałem coś na kompa przesłać to wykazało że na telefonie nie ma żadnych plików (mimo że mam kilka plików mp3 i kilka obrazków) za pomocą tego samego programu.

I sie zastanowie nad tym czytnikiem kart o ile będzie w miare tania :smiley:

zewnętrzny czytnik kosztuje ok 30 złotych :slight_smile: ps a udało Ci się przesłać cokolwiek przez bluetooth i ten programik?, gdzie masz te obrazki które chciałeś wysłać z telefonu, w pamięci telefonu czy na karcie?

Te pliki są w pamieci telefonu, a jesli chodzi o przesyłanie obrazków to jest dokładnie to samo, bez względu na rozmiar czy rozszerzenie.

a jaki masz program do bluetooth? bo ja mam bluesoleil i przesyłałem pliki w sposób następujący: podłączałem telefon przez bluetooth serial port service a potem włączałem mypicturesandsounds i wszystko chodziło ok

Mam ten sam program i robiłem dokładnie tak samo i kończyło sie na błędzie.

Ale juz kupiłem czytnik kart i sobie poprzesyłałem.

poprzez czytnik o wiele przyjemniej i szybciej przesyła się pliki :slight_smile: pozdrawiam