Problem z przesyłaniem plików w Samsungu avili

Mam Samsunga avilę i czy mozna przesyłać pliki inaczej niż przez pcstudio? dodam ze nie mam karty pamięci

Tak możesz w dwojaki sposób:

1] poprzez bluetooth

2] przez kabel (zainstaluj same sterowniki bez pcstudio i będzie ci go wyświetlało jako dysk).

A jak zainstalować sterowniki bez pcstudio? Bo jak chcę zainstalować same to pisze że trzeba mieć pcstudio

No to zainstaluj New PC Studio ale go nie uruchamiaj. Po podłączeniu telefonu do komputera wybierz w nim rodzaj połączenia albo jako “Odtwarzacz multimedialny” albo “Pamięć masowa” - będziesz miał telefon widoczny w systemie jako dodatkowy dysk.

no właśnie tak robie ale się nie wyświetla

No to odłącz telefon, odinstaluj oprogramowanie, posprzątaj w systemie za pomocą np. CCleaner, ściągnij najnowszą wersję PC Studio za strony Samsunga i zainstaluj ponownie ale przy odłączonym telefonie od komputera!

Własnie tak tez robiłem ale to na nic

Podłącz telefon bezpośrednio do gniazda USB2.0 na MOBO, a nie przez jakieś cuda w stylu HUBy czy czytniki kart z wejściem USB, bo niektóre telefony “nie lubią” tego typu wynalazków.

no własnie tak podłaczam. Wydaje mi się ze problem jest w sterownikach. Jak podłaczam komę wyskakuje kreator znajdowania nowego sprzętu i nie znajduje sterowników, jak mu każe szukać na płytce to też nie chce… A sterowniki z płytki sa zainstalowane ale nie wykrywa nowego dysku.