Problem z przesyłaniem plików w Samsungu avili

(stanek.94) #1

Mam Samsunga avilę i czy mozna przesyłać pliki inaczej niż przez pcstudio? dodam ze nie mam karty pamięci

(Filip Hh) #2

Tak możesz w dwojaki sposób:

1] poprzez bluetooth

2] przez kabel (zainstaluj same sterowniki bez pcstudio i będzie ci go wyświetlało jako dysk).

(stanek.94) #3

A jak zainstalować sterowniki bez pcstudio? Bo jak chcę zainstalować same to pisze że trzeba mieć pcstudio

(Cedar) #4

No to zainstaluj New PC Studio ale go nie uruchamiaj. Po podłączeniu telefonu do komputera wybierz w nim rodzaj połączenia albo jako "Odtwarzacz multimedialny" albo "Pamięć masowa" - będziesz miał telefon widoczny w systemie jako dodatkowy dysk.

(stanek.94) #5

no właśnie tak robie ale się nie wyświetla

(Cedar) #6

No to odłącz telefon, odinstaluj oprogramowanie, posprzątaj w systemie za pomocą np. CCleaner, ściągnij najnowszą wersję PC Studio za strony Samsunga i zainstaluj ponownie ale przy odłączonym telefonie od komputera!

(stanek.94) #7

Własnie tak tez robiłem ale to na nic

(fiesta) #8

Podłącz telefon bezpośrednio do gniazda USB2.0 na MOBO, a nie przez jakieś cuda w stylu HUBy czy czytniki kart z wejściem USB, bo niektóre telefony "nie lubią" tego typu wynalazków.

(stanek.94) #9

no własnie tak podłaczam. Wydaje mi się ze problem jest w sterownikach. Jak podłaczam komę wyskakuje kreator znajdowania nowego sprzętu i nie znajduje sterowników, jak mu każe szukać na płytce to też nie chce... A sterowniki z płytki sa zainstalowane ale nie wykrywa nowego dysku.