Problem z przesyłaniem przez Blutetooth

Witam ostatnio zakupiłem bluetooth do komputera wszystko działa sprawnie poza jedną rzeczą nie mogę wysłać pliku/zdjęcia z telefonu na komputer ponieważ cały czas mi wyskakuje błąd na telefonie “Przesyłanie zabronione przez urządzenie docelowe”. Korzystam z WIN 10 , Huawei P20 Lite. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ? Będę wdzięczny.

Spróbuj ponowni sparować tel. z komputerem. Ja osobiście do wysyłania, kopiowania plików na i z telefonu korzysatam z serwera FTP, który stawiam na tel. Robiłem o tym poradnik na YT.
Link:

I nie zawiesza się ta aplikacja? Testowałem dwie płatne - średnio każda 4 złote i w losowych momentach obie się zawieszają.

No nie. Na tej mojej starej Xperii M5 się tak czasem działo. Na moim LG V30, którego teraz używam, nic się nie dzieje.

1 polubienie

Parować to próbowałem kilka razy ale to nic nie daje. Czy możliwe że w komputerze coś jest wyłączone że nie może przyjąć pliku ??

Niby trzeba włączyć systemową apkę na Windows:

fsquirt.exe

Wtedy bez problemu idzie przesłać plik na PC po Bluetooth.

No nie wiem jak ale się RAZ udało przesłać a za drugim juz nie działa.No u mnie trochę dziwnie raz idzie raz nie klikam zeby szło to wyskakuje "Przesyłanie zabronione przez urządzenie docelowe” ale poklikam 10 razy restart zeby wysłało i niby sie wysyła wiec w sumie nie mam pojecia o co moze chodzic

1 polubienie

Nie no niby spoko jest da sie przesłac chociaz wyobrazałem sobie to inaczej ale w sumie problem rozwiazany narazie…

Może się da ogarnąć :wink:.

No dobra ten sposób z tym programem co napisałeś wyżej (narazie) działa więc to chyba na tyle.Dzięki za pomoc.:grin: