Problem z przesyłką DHL

Witam. Dzisiaj rani dostałem sms o planowanej przesyłce DHL. Tyle że nic nie zamawiałem, możliwe że to oszuści lub ktoś źle wpisał numer telefonu? Proszę tutaj ss -

No to nie odbierasz i już.

I sprawdź wypisane dane teleadresowe na przesyłce, czy Twoje?

Cześć!
Przesyłka o takim numerze nie istnieje. Może zadzwoń na infolinie i dowiedz się, czy przesyłka jest chociaż opłacona :slight_smile: Jak opłacona, to bierz i nie pytaj. Może będziesz miał nową zastawę :wink:

Pozdrawiam, Direwolf!

W SMS masz napisane o pobraniu 207,85 zł.
@YakuzaPL nie obrażaj się, będzie żart :wink:
Może po pijaku zamówił kieliszki (wg. google ta firma tym się zajmuje) i nie pamięta.

Hah, tyle że jakby to… Pełnoletni to nie jestem.

A wiesz, że na Chrome wyświetla mi się tylko pół tego obrazka? A w dodatku jak chcę go otworzyć w nowej karcie, to otrzymuję info “Service Unavailable”…

EDIT:
No rzeczywiście, jest info o pobraniu… Coś się dzisiaj od rana sypie dp. A pomyślałby kto, że w związku z obecnym konkursem, powinien chodzić jak żyleta :wink:

Czyli co? Ktoś pomylił numer telefonu? Jak sprawdzić dane?

A to o błędzie na Chrome nic nie wiem. Korzystam z przeglądarki na tym samym silniku i jest wszystko ok, ale w błąd który Ci wywala jak najbardziej wierzę - rano przez prawie godzinę waliło mi tym błędem.

Jakie dane? Prawdziwego odbiorcy? Nie sprawdzisz. Zadzwoń a DHL i podaj im treść wiadomości. Może się pomylili, albo ktoś Cię chce oskubać. Tylko nie dzwoń na numer nadawcy, ale taki z sieci.

Przystąpmy może do mojego tematu :slight_smile:

Podałbyś numer telefonu? Znalazłem kilka, nie wiem który prawdziwy.

Jak napisał @Direwolf nie podadzą Ci danych odbiorcy po podaniu samego numeru listu przewozowego (ochrona danych osobowych). Możesz zadzwonić do swojego oddziału DHL Parcel (przesyłki ABC) i podaj swój numer telefonu i poproś o zweryfikowanie czy jesteś odbiorcą paczki. Numer musisz pod swój oddział szukać. W Gorzowie Wlkp. będzie to DHL Parcel Deszczno, dla Warszawy DHL Parcel na Błękitnej, itd.

Ten podany na oficjalnej stronie DHL.

Zadzwoń pod ten numer: 42 6345 345

Znalazłem takie coś - https://ecom.dhl.com.pl/app/tnt/szukaj.aspx
Z tej wiadomosci wynika że już doręczona.

Przesyłka DHL o numerze 16759776828 została odebrana dzisiaj o godzinie 10:31 w Opolu.

Czyli zły numer telefonu tak?

tak

Dobrze, dziękuje za pomoc.

Na przyszłość

http://www.dhl.com.pl/pl.html Po prawj masz okienko gdzie wpisujesz nr listu przewozowego i możesz sprawdzić gdzie jest przesyłka :slight_smile: