Problem z przycinającą sie muzyką

Witam.

Ostatnio w mojej przeglądarce(google chrome i opera) pojawił się taki “niby” mały problem. Słuchajac muzyki w jednej karcie jest okej,problem pojawia się gdy trzeba odtworzyć następną i wczytuje się dana strona i wtedy przycina się muzyka. Przegladarki przeczyszczone CCleaner i niestety nie pomoglo.Również ponowna instalacja adobe flash player nie pomogła… Przegladając dzisiaj strony komputer na chwile zaciał się pojawił się niebieski ekran i z tego co zdążyłem szybko przeczytać było napisane na dole “sprawdzanie dysku” czy cos podobnego szybko znikło dlatego nie potrafiłem za duzo przeczytać,po chwili komputer zrestartował się i było już dobrze,jednak problem zacinania się chwilowego muzyki nie znikł.

 

Według mnie masz za mało ramu, problem jest chyba z pamięcią a nie z dyskiem. Też mi czasem wywali blue screen na filmikach youtube.

Bo to na youtubie się wywala tak ?

No właśnie włącze filmik/muzykę mogę przełączać włączać inne filmiki jest okej. Odtworze muzyke w jednej karcie w drugiej coś innego i jak się ta drugo strona Ładuje to przycina wtedy.