Problem z przywracaniem systemu i kontami użytkowników

witam

dopiero co zainstalowalem win xp pro i chyba troche namieszalem. najpierw stworzylem konta uzytkownikow, a pozniej je usunalem. po restarcie systemu zobaczylem, ze w C:\Documents and Settings\ sa foldery nieistniejacych kont, wiec je tez skasowalem.

pozniej bieg wydarzen spowodowal, ze musialem przywrocic system. po restarcie nie widzialem ekranu z napisem “system zostal pomyslnie przywrocony…”, dlugo sie nic nie dzialo, wiec zainstalowalem jeszcze jakis program, ktory wymagal restartu po instalacji. kiedy nacisnalem przycisk “restartuj”, to sie okazalo, ze przywracanie sie jeszcze nie skonczylo i w dodatku zostalo przerwane przez restart.

efekty widac na zalaczonych obrazkach. probowalem tez przywrocic ostatnia dobra konfiguracje z trybu awaryjnego, ale niezadzialalo.

dad04b8e6b1562b30fda1d23921683.png

27b1dd248f466030906372b63cfb11.png

no i pytanie. czy da sie to jakos odkrecic? bo jakos juz nie mam ochoty znowu wszystkiego instalowac…

ps. nie wiem czy to istotne, ale nie mam tez dostepu do folderow: system recovery i System Volume Information. tzn jak klikam na te foldery to nic sie nie dzieje, tylko slychac sygnal taki jak przy wyskakujacych okienkach z bledami.

Spróbuj:

Start–>Uruchom–>regsvr32 jscript.dll

Start–>Uruchom–>regsvr32 vbscript.dll

grzech_u. jestes wielki!

dzieki :smiley: