Problem z Przywracaniem Systemu

Mam WinXP pro. CHcaiłem przywrócić sysytem do stanu sprzed 2 dni, kiedy to zainstalowałem program który troche mi ‘pokręcił’ w system jednak po ponownym uruchomieniu komputera pojawia się komunikat że ‘Przywracanie systemu było nikompletne i nie dokonano żadnych zmian’.

To był tylko przyukład generalnie mam właśnie takiew problemy z przywracaniem,

Przywracanie systemu, moim zdaniem daje tylko pozorny efekt i jest mało skuteczne - pozostawia śmieci na dysku.

Ja wyłaczyłem je wogóle i XP chodzi znacznie szybciej.

Najlepiej odistalować niechciany program, recznie usunąć zbedne wpisy do rejestru po nim (np. RegSupreme Pro olbo Power Tool) i zrobić defragmentacje dysku.

Błędne wpisy można usunąć także b. dobrym RegCleanerem, a jęśli system twój ucierpiał, możesz spróbować podczas włączania kompa przycisnąć F5 zdaje się czy F8 i wybrać: “ostatnia dobra konfiguracja” czy coś w tym stylu. Co do przywracania systemu, to jak je wyłączyć?

CZęsto tak się dzieje z przywracaniem systemu jeżeli cofasz się do tego samego dnia kilka razy(dwa…trzy…)Jezeli to nie było Twoje pierwsze cofanko to wszystko jasne.teraz proponuję CI wykasować wszystkie punkty cofania i za kilka dni zrobic samemu takowy (rezerwa)i ponownie usunąć wszystkie (oczywiście tego nowego nie usunie :smiley: )wszystko wróci do normy…

start/panel sterowania/system - zakładka Przywracanie systemu.Nalezy zaznaczyć “wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach”