Problem z przywrócenie systemu - nvstor.sys

Witam, mam nadzieje ze to dobry dział.

Mam problem gdy chce przywrócić system z płyty recovery hp wyskakuje mi blue screen i na nim błąd dotyczący nvstor.sys.

Miał ktoś taki problem kiedyś i wie jak sobie z nim poradzić?

W jaki sposób przeprowadzasz przywracanie?

za pomocą wcześniej zrobionych płyt do przywracania

Z poziomu systemu? Być może odczyt z płyty jest wadliwy.

system nie chce mi ruszyć w ogóle, dlatego chciałam go odpalić przywracając system z płyt, pokazuje mi się już okno, powinno się rozpocząć formatowanie i wtedy się zawiesza i pokazuje właśnie ten błąd, to samo się dzieje jak próbuje to zrobić z partycji.

tryb awaryjny tez nie chce wchodzić, znaczy pokazuje się tylko pulpit i po jakimś czasie znowu ten błąd, właśnie zawiesił mi się na aktualizacjach i nie chce odpalić od tej pory…

nie mam, pierwszy ekran jaki tam się pojawia to jest czy chce przywrócić , czy inna opcje, co takiego

c01643362.jpg

po każdej aktualizacji prosi o ponowne uruchomienie, wiec dałam no i przed włączeniem sytemu jeszcze jest konfigurowanie aktualizacji czy jakoś tak i na tym się zawiesił

Mogę dojść do tego momentu kiedy powinno się zacząć formatowanie, o tedy się zwiesza, jak uruchamiam to od razu mi wchodzi to recovery, ja tez mam po polsku dałam tylko przykład, nie mam zwykłej płytki z systemem

OK, dzięki za pomoc.