Problem z pulpitem Acitve deskop

Siemka mam problem z pulpitem jak wlanczam kompa i sie uruchamia windows to nagle pulipt robi sie caly bialy i tyle musze brac wtedy “wyswiet strone jaio sieci WEB” i moge normalnie dizlac wtedy ale nie zawsze bo nie raz sie pojawi “biala smierc”(bialy pulpit i tyle zwiecha ) i tyle nie wiem co mam z tym zrobic ten caly active deskop juz mnie wnerwia i to tak bardzo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

a masz napis “pulpit” po lewej stronie? Jak tak to musisz skasować wszystkie pliki z rozszerzeniem .htt i odpalić ponownie kompa.

jak nie to daj loga z HijackThis :smiley:

Wejdź w:

Panel Sterowania>>>ekran>>>pulpit>>>dostosuj pulpit>>>sieć web i tutaj usuń wszystkie odnośniki.

Miałem to samo, niestety nie znałem jeszcze forum dobreprogramy.pl :? i dałem komp to serwiu, dali mi formata :cry: , zrob to co koledzy powiedzieli i powinno pomóc, pozdrawiam :wink: :!: :smiley:

:twisted: :twisted: nic du*a zrobilem formata i nadal w lewym rogu mam bialo tlo i pisze w rogu Pulpit imusze barc Aciteve Deskop---->yswietl strone cieci web i to fajka zaznaczyc i potem znow i ta fajke odznaczyc acie jakis dobry pomysl jest to windows 98

mozesz na spokojnie napisac z czym masz problem.Tak napisales ze nie wiadomo o co ci chodzi :slight_smile:

Adq i damian jakos wiedzieli zreszta spojrz na 1 post :o :o

Dziwne mi po formacie wszystko ładnie , pięknie :!: , moze zapodaj loga z HiJacka :o , może masz syfa np. to http://www.mks.com.pl/baza.html?show=de … on&id=2021 , powodzenia :smiley: