Problem z pulpitem/ ikonami

Witam :slight_smile:

Mam problem z ikonami na pulpicie, dokładnie to z napisami pod nimi, są ‘wyrównane’ do szerokości ikony, stało się tak po resecie laptopa, który się zaciął i resetowałem… Proszę o pomoc, gdyż bardzo mnie to irytuje…

Dzięki z góry za pomoc ^^

Link do zdjęcia kawałka pulpitu (sory za jakość zdj, skopiujcie link bo tak to jest napis: ‘CBA.PL NAJLEPSZY DARMOWY HOSTING’, chyba, że ja tylko tak mam ^^): http://www.minecraftserver.c0.pl/dp1.jpg

Personalizacja->Kolor i wygląd okien->Zaawansowane ustawienia wyglądu, sprawdź rozmiar dla rozmieszczenia ikon (gł. poziomego, ale nie zawadzi i spojrzeć na pionowe), bo wygląda na to, że masz poniżej normy (na oko mniej od 32px, czyli gdzieś 26-28px).

Dzięki za odpowiedź :wink:

Niestety ale nie posiadam opcji Zaawansowane ustawienia wyglądu… Szukałem, nie było, jest może jakiś inny sposób aby dostać się do tego folderu, może ma inną nazwę?

Aj, sorki, “Zaawansowane ustawienia wyglądu” = Win7, w Viście nazywa się to “Otwórz właściwości wyglądu klasycznego, aby uzyskać więcej opcji kolorów.” (po tym klik w “Zaawansowane”), inaczej link na dole okna “Kolor i wygląd okien”.

PS. Ms lubi mieszać… :wink:

Dzięki, znalazłem :]

A jakie normalne rozmiary są? :wink: Pionowe / Poziome

EDIT:

Jak możesz to napisz, nie jest to konieczne :wink: Bo dałem na 42, i wygląda to dobrze, ale jak możesz to napisz, bo przywiązałem się do tamtego rozmiaru :]

EDIT2:

Dzięki za pomoc :wink: Dałem sobie szerokość na 75px i w sumie to nie widzę różnicy od stanu z przed resetu :wink:

Dzięki :]

Jeśli dobrze pamiętam to dla Visty domyślnymi były/są:

pion=48px

poziom=72px

Dziękuję! :wink:

Wszystko się udało ;] Dzięki, że byłeś jedyną osobą która mi pomogła, jak będziesz chciał, żebym Ci w czymś pomógł to pisz na gg: 4724238 :slight_smile:

Jak jest takie coś to TEMAT DO ZAMKNIĘCIA