Problem z pulpitem/ ikonami

(Piotrg6a) #1

Witam :slight_smile:

Mam problem z ikonami na pulpicie, dokładnie to z napisami pod nimi, są 'wyrównane' do szerokości ikony, stało się tak po resecie laptopa, który się zaciął i resetowałem... Proszę o pomoc, gdyż bardzo mnie to irytuje..

Dzięki z góry za pomoc ^^

Link do zdjęcia kawałka pulpitu (sory za jakość zdj, skopiujcie link bo tak to jest napis: 'CBA.PL NAJLEPSZY DARMOWY HOSTING', chyba, że ja tylko tak mam ^^): http://www.minecraftserver.c0.pl/dp1.jpg

(manieKMP) #2

Personalizacja->Kolor i wygląd okien->Zaawansowane ustawienia wyglądu, sprawdź rozmiar dla rozmieszczenia ikon (gł. poziomego, ale nie zawadzi i spojrzeć na pionowe), bo wygląda na to, że masz poniżej normy (na oko mniej od 32px, czyli gdzieś 26-28px).

(Piotrg6a) #3

Dzięki za odpowiedź :wink:

Niestety ale nie posiadam opcji Zaawansowane ustawienia wyglądu... Szukałem, nie było, jest może jakiś inny sposób aby dostać się do tego folderu, może ma inną nazwę?

(manieKMP) #4

Aj, sorki, "Zaawansowane ustawienia wyglądu" = Win7, w Viście nazywa się to "Otwórz właściwości wyglądu klasycznego, aby uzyskać więcej opcji kolorów." (po tym klik w "Zaawansowane"), inaczej link na dole okna "Kolor i wygląd okien".

PS. Ms lubi mieszać... :wink:

(Piotrg6a) #5

Dzięki, znalazłem :]

A jakie normalne rozmiary są? :wink: Pionowe / Poziome

EDIT:

Jak możesz to napisz, nie jest to konieczne :wink: Bo dałem na 42, i wygląda to dobrze, ale jak możesz to napisz, bo przywiązałem się do tamtego rozmiaru :]

EDIT2:

Dzięki za pomoc :wink: Dałem sobie szerokość na 75px i w sumie to nie widzę różnicy od stanu z przed resetu :wink:

Dzięki :]

(manieKMP) #6

Jeśli dobrze pamiętam to dla Visty domyślnymi były/są:

pion=48px

poziom=72px

(Piotrg6a) #7

Dziękuję! :wink:

Wszystko się udało ;] Dzięki, że byłeś jedyną osobą która mi pomogła, jak będziesz chciał, żebym Ci w czymś pomógł to pisz na gg: 4724238 :slight_smile:

Jak jest takie coś to TEMAT DO ZAMKNIĘCIA