Problem z pulpitem przekreconym o 90 stopni


(lina21) #1

Witam, Proszę o pomoc , moja kuzynka ma dziecko które dostało laptopa na komunie i tego laptopa właśnie uszkodziło:D :o Problem polega na tym że cały pulpit przekręcił się mniej więcej o 90 stopni i teraz żeby cokolwiek robić na tym laptopie trzeba go postawić na boku. Jak mam to naprawić? Proszę o rady . :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


(Piotr Kluzowicz) #2

Wejdź w zaawansowane ustawienia karty graficznej. Ja na przykład mam w panelu sterowania NVidia możliwość obracania całego obrazu o dany kąt.


(lina21) #3

czyli to karta graficzna? no to super :expressionless: nie mam zielonego pojęcia jaką ona ma kartę graficzną i chyba nie będę w niej grzebać bo jeszcze jej popsuje nieodwracalnie. nie mój komputer więc nie będę kombinować a nie znam się na kartach graficznych nigdy nawet w swojej nie grzebałam :o :o :lol: ale dzięki za odpowiedz :smiley:


(Piotr Kluzowicz) #4

Ależ to jest banał. Prawoklik na pulpicie -> właściwości -> ustawienia -> zaawansowane -> zakładka z nazwą karty graficznej (coś z ATI lub Nvidia / GeForce) -> uruchom panel sterowania. W panelu sterowania karty znajdź "Obróć obraz". Tam to jest. Nic nie zepsujesz :wink:


(lina21) #5

hej wiesz co naprawiłam inaczej, Alt i strzałka w górę i już :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol: ale dzięki za podpowiedzi:D zamykam temat


(Piotr Kluzowicz) #6

Nie znałem takiej metody, ale najważniejsze, że podziałało.


(Monczkin) #7

lina21 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule, zgodnie z zasadami pisania na forum. Zlikwiduj zbędną choinkę emotek w postach. Inaczej zostanie usunięty.

viewtopic.php?f=16&t=394978


(Danielm86) #8

lub zmienić rozdzielczość na inną

prawym myszy na pulpicie>właściwości>ustawienia i ustaw np. 1024x768