Problem z pustym smsem

Witam.

Mam problem z przychodzącymi pustymi smsami od plusa. Czyli od numeru 119119 wówczas kiedy chce sprawdzić ile pozostało pakietów wyświetla się tylko data i od kogo i nic więcej. Telefon jest ojca i jest to stara nokia 1600. Problem powstał od dziś, próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne i od nowa wpisać centrum sms ale nic. Najdziwniejsze jest to, że przekładając inną kartę do ojca telefonu to takie smsy się wyświetlają bez problemów. Tak samo robią przekładając ojca kartę sim do innego też się wszystko wyświetla. Więc problem jest w jego karcie sim w jego telefonie. Nie mam pojęcie czemu… może ma ktoś pomysł?

z góry dzięki

A jak ta karta SIM zachowuje się w innym telefonie?

Skasuj cześć lub wszystkie wiadomości zapisane w karcie SIM.

Powodem może też być starego typu karta SIM, nie do końca zgodna z obecnymi usługami, które są w Simplusie.

W innym telefonie zachowuje się normalnie. A w tym ojca telefonie zwykłe smsy też na tą kartę sim dochodzą, tylko od plusa nie można ich odczytać na tym telefonie. Od dziś tak dziwnie się porobiło… próbuje i kasuje wszystko ale nic. Jakby to było związane ze starą kartą SIM to by na innym telefonie też te smsy nie dochodziły z tej karty a tu jest inaczej bo dochodzą.

kolego-a od czego jest biuro klienta??? dzwoń i załatwią to a Ty się nie męcz :slight_smile:

OK problem rozwiązany. Cedar miałeś rację stara kart SIM coś nie współgrała ze starym telefonem. 13 zł wydanie duplikatu i problem z głowy. Temat do zamknięcia