Problem z Q&Q Defrag 11 Professional

Witam wszystkich mam następujący problem od 2 tygodni. Zainstalowałem sobie kiedyś Q&Q derfag professional przez prawie 2 miesiące działał dobrze ale kiedyś włączam go i klikam na defragmentację i jak zwykle zaczyna defragmentować ale ciągle stoi w miejscu zauważyłem że dysk też nie pracuje a wcześniej przy defragmentacji tym samym programem pracował. próbowałem defragmentować tym programem wszystkie partycje ale na każdej występuje taki sam błąd. Zainstalowałem innego deregmentatora dysków i on działa dobrze, próbowałem też odinstalować i ponownie zainstalować Q&Q defrag professional 11 ale przy defragmentacji program stoi w miejscu a dysk nie pracuje. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Witam.

Proponuję odinstalować jeszcze raz, wyczyścić rejestr po tym programie, zobaczyć czy nie zostały po nim zadne foldery, tak aby nie było po nim śladu w windowsie i dopiero potem jeszcze raz go zainstalować, i zobaczymy co się będzie dalej działo.

Pozdrawiam.

Wykonaj reinstalację tego programu wg. tego poradnika Prawidłowa reinstalacja oprogramowania

To jest licencja shareware, 30 lub 60 dniowa bezpłatna,po tym okresie nie działa niezarejestrowana.

Tak przynajmniej pisze w opisie programu.