Problem z quake 3

Witam

Mam od dwoch dni problem z quake 3 arena w graniu po necie. Mianowicie zaczelo sie od tego ze zostala wprowadzona nowa wersja punkbustera, wiec zrobilem update pb, lecz wywala mnie dalej z niektorych serverow (czasami z tych gdzie jest pb lub nie ma). Mianowicie wywala mnie i pisze bład " you has kicked RESTRICTION: unknown windows API function [131136]".

Nie moge nic konkretnego znalesc na internecie na temat tego błędu. Jedynie co znalazlem to to, ze musze zamknac wszystkie inne programy kompatybilne z quake 3 arena. Ale ja mam wszystko pozamykane i dalej nie wiem o co chodzi. Prosze o POMOC !!

Ja ci powie tyle ile się sam domyśliłeś, czyli że to prawdopodobnie coś z Windowsem…

wiesz tyle to ja napisalem w swoim poscie. Ale ja musze to naprawic a nie chce robic formata z powodu bladu w grze ktory moze ktos wie jak naprawic

może jakieś firewall-e??

jak to sprawdzic ? gdzie to wylaczyc ? uzywam rowniez kasperskiego ale go wylaczam wiec nie powinno byc problemu

mi się wszystkie firewall-e pojawiają na pasku, oprócz Windowsowskiej bo tą mam wyłączoną, i nie musisz wyłączać tylko wejdź i odchacz quaka

mi sie nic nie pojawia pozatym nie mam SP2 wiec nie mam zaporu systemowej. Chodzi o to ze cos jesyt wlaczone i kompatybilne z quake 3 jak napisalem wyzej bo gdzies na jakims forum to bylo napisane ale nie napisali jak to rozwiazac. jak to sprawdzic co moze bcy kompatybilne jak wszysstkie programy klo zegraka mam zamkniete, procesy niebzedne powylaczalem i dalej jest to samo :confused:

Nie wiem. Kiedy to się pojawiło?? Robiłeś coś konkretnego na kompie przed początkiem tych problemów??

Niee a jak nie wiez to zostaw głos tym co sie znaja

pozdro

ok ale jak widzisz narazie zainteresowania nie ma. Pozdro