Problem z Radeon HD 2600XT

no to mam te stery ale jak próbuje je zainstalować to wyskakuje mi jakiś error zaraz wkleję screena

edit:\\

7ad3a840b54dd2cfm.jpg

A odinstalowałeś poprzednie? Usunąłeś wszystko po nich? Bo wygląda na to, że nie.

dalej ten sam error :expressionless: nie wiem o co z tym chodzi stery na 100% całkiem usunięte

Taka małą rada zrób formata i wgraj stery na nowy świerzy system bo widzę że coś tu nie hallo

A próbowałeś wstawić do siebie inną kartę?

A u kumpla instalowałeś te same sterowniki? z tej płyty?

instalowałem te z neta też u niego bo specjalnie po to u niego wczoraj byłem :expressionless: tak miałem inne karty graficzne w kompie i wszystkie działały poprawnie :expressionless:

To z tego co piszesz jasno wynika, że masz grafę uszkodzoną :lol:

Odpuść sobie zabawy ze sterownikami, zakup lepiej nową grafę !

Otoz tak sie sklada iz mialem kontakt z ta karta otoz w rzeczywistosci jest ona swietna karta ATI ze strony tworzenia kart sie postarala lecz od strony tworzenia Software dla nich to juz ina historia.

Te problemy graficzne to ewidentnie artefakty.

zalecam winstalowanie

ATI Catalyst 8.1

a nastepnie winstalowac na to(nie usuwac 8.1)

wersje ATI Catalyst 8.6

jesli bedzie po wszystkim gierki beda smigac bez najmniejszego szemrania :wink:

świetne rozwiązanie :x

takie rady to zachowaj dla siebie :expressionless:

maciekmotyczka

podaj temperatury GPU pod obciążeniem np. włącz GTA i wtedy sprawdź temp.

temperatury GPU sprawdzaj GPU-Z v0.2.4

może też to być wina zasiłki, masz skoki napięcia i grafa nie “dostaje” odpowiedniego napięcia i pojawiają się artefakty, masz możliwość pożyczenia od kogoś markowego zasilacza i sprawdzenia czy nadal się będzie to pojawiało?

PS. Może zmiana BIOS’u karty pomoże

Nie wiem czy zauważyliście ale według Everesta na Lini + 5 jest 2,77 a na lini +12 jest tylko 8,00V:P Nie podoba mi się to zmień zasilacz bo mam złe przeczucia

Programy przekłamują napięcia. Trzeba je sprawdzać miernikiem.

włączone GTA San Andreas Multiplayer

screen 6wc.png

temp. dobra, ja stawiam na zasilacz

podaj model i markę, bo już nie pamiętam

jeśli możesz to pożycz od jakiegoś kolegi zasiłkę i sprawdź jak się będzie komp sprawował :wink:

yyy zasilacz jakiś CODEGEN 300W ;/

wymagany zasilacz do tej karty to 350 W

:x

wystarczyłby 300W tylko porządny :wink:

\

wymień natychmiast!! te zasiłki bardzo lubią palić kompy :smiley:

zmień na Modecom MC-350 za 78zł

o wieeeele lepszy od tego który teraz masz :wink:

bleh ja za jakiś miesiąc w ogóle kompa wymieniam jeszcze jakieś 300 zł bo na dysk i zasiłke mi brakuje, więc kupie już jakiś lepszy zasilacz no ale miesiąc bez grania po nocach to będzie kiepsko no nic jutro sprawdzę u kumpla bo on ma jakiś markowy 400W