Problem z Radeon HD 2600XT

Witam,

mam problem z kartą graficzną ATI SAPPHIRE RADEON HD 2600XT 512MB DDR3 pod AGP.

Kiedy włączam grę np.Assasins Creed czy nawet starsze GTA 3 itp. psuje mi się grafa tzn. wyskakują np. jakieś kwadraty, nad drzewami, ludźmi itp. robią się jakieś małe kwadraciki z pomniejszonym obrazkiem, myli tekstury na drodze jest tekstura z plaży, a na plaży jest trawa,pomocy. Mój komp :

płyta główna (jakaś taka której już nie produkują ( ale to nie wina płyty bo u kumpla moja karta też się psuje)

768MB ramu z Goodram

dysk segate 40GB :smiley:

procek Intel Celeron 2.40Ghz

zasilacz no-name 350W

zaraz postaram dołączyć jakiś screen z gry :smiley: :smiley: :smiley:

edit:\\\\\ (sorki że screeny z GTA Vice City ale i tak wiadomo o co chodzi, a no i te błędy z teksturami to i tak nic to jest norma tak to nic nie widać tylko jakieś cholerne kwadraciki :expressionless:

f7b164b59099380bm.jpg

0f38ad08bfa8362cm.jpg

cf9552af7a0f0ce5m.jpg

Artefakty na to wygląda. Ale równie dobrze może to być procesor lub zasiłka, RAMu też tak nie za dużo. Ciężko powiedzieć daj screeny.

podkręcałeś kartę ??

ok screeny już są , tak kartę podkręcałem ale zaraz po zakupie karty kiedy włożyłem ją do kompa zaczęło się coś psuć z grafą w grach :expressionless: więc to że podkręcałem kartę raczej nie ma wpływu

ja mam zasiłkę 350 W i karta ati hd 2600 pro 512 ddr2 z prockiem 4 rdzeniowym intela chodzą bardzo dobrze-nawet po podkręceniu-żadnych artefaktów:) więc w Twoim przypadku raczej napewno nie zasilacz jest przyczyną.

Powiedz jeszcze jakie masz temperatury? Najlepiej daj screena z Everesta.

W dniu 20.06.2008 , o godzinie 20:03 został dopisany post przez finetto

z prockiem 4 rdzeniowym intela i to jest ta różnica…

waśnie temperatura grafiki-możesz też wejść w catalyst control center i tam masz w zaawansowanych temperaturę grafiki

Tak zgadza się, ale jednak lepiej byłoby gdyby dał z Everesta widać będzie pozostałe temperatury…

yyy to o to chodzi :smiley: ?

GPU 50-52 celcjusza :smiley:

a w jakie zakładki kolejno wchodzić w Evereście ? bo pierwszy raz używam Everesta :slight_smile:

spróbuj zainstalować najnowsze stery

Komputer następnie czujnik screen i na forum z nim.

def37ace2b0c8283m.jpg

Nie widać temperatury karty to po pierwsze, po drugie obroty wiatraka na procu trochę wysokie, jakie masz chłodzenie bo jeśli BOXowe to ok. Po trzecie nie masz wiatraka na budzie?

chłodzenie procka boxowe i mam wiatrak na “budzie” :smiley:

W Evereście go nie widać…

A powiedz jeszcze jakie masz stery od karty? Te z płyty czy inne. Jeśli inne to ściągnij najnowsze, już są 8.6 zainstaluj i zobacz czy problem dalej występuje.

stery mam z płyty

Zainstalowane sterowniki ati2dvag (6.14.10.6727)

To ściągnij od producent najnowsze 8.6 już są i zobacz czy problem nadal występuje.

ymh a z jakiej stronki ściągnąć bo te które ja ściągam nie działają :expressionless: :expressionless: :expressionless: proszę o linka

http://ati.amd.com/support/driver.html

viewtopic.php?p=68945

A przy odpalaniu gry nie ma wielkiego loga nvidii? Sprawdź komputer na markowym zasilaczu.

http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … radeonx-xp