Problem z Radeonem 9550

Kupilem nowa karte 3 dni temu w Vobisie. Załozylem nia dziala zaisntalowalem stery dziala ale zadna gra mi nie chodzi bo sie odrazu zawiesza instalowalem juz duzo sterow ale zaden nie pomogl czego jest to przyczyna pomocy

sciagnij jeszcze stery z www.omegadrivers.net jesli nie pojdzie to chyba trzeba bedzie oddac do sklepu

Zainstalowałeś directx 9.0c??

directx nie pomoze bo raz ze mus sie zwiesza jak napisal a dwa przy braku jakiegos pliku w dx wyskoczyl by mu monit,

a to nie pierwszy raz kiedy grafiki z vobisu robia takie rzeczy ostatnio mielismy problem taki ze nawet nie mozna bylo zainstalowac karty(wszystkie mozliwe sterowniki) tez byla z vobisa bodajze sapphire 9550

Jaka karta?

Jaka płyta główna?

Jaka była poprzendia karta i jakie były poprzednie stery? Dobrze wyczyściłeś po nich system?

Jak tam zasilacz?

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 16:50

Tu masz jak usunąć sterowniki:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … rownik%F3w

karte mamRadeon 9550 128 mb ddr 128 bit i firma His plyte glowna mam asus procek semron 3000+ no zasilacz mam 300 i wczesniej mialem karte GeForce fx 5200 ktora przez glupote zjaralem jutro jade do vobisu zeby mi wymienili na nowa chyba wezme ta sama tylko 256 mb albo radeona 9600pro 256. Moze ze ta firma his jest jakas ciulat*

broń Boże! Gorzej się kręci!

jakiej firmy? JAk z jego napięciami?

Czesc mam asusa ati 9550 256 mb . Z orginalnej plyty dolonczonej do karty nie poszalalem bo instalowaly sie glowne stery a catalyst instalka sie zawieszal. Probowalem roznych sterownikow ale po zainstalowaniu pochodzily do 2-3 uruchomiania kompa i po tym pc sam sie resetowal co mniej wiecej 30 min . Mam 3danmark 2001 to testowalem karte wyszlo ze najlepsze sa omegi ale te terz sie sypaly . wydajnosc karty w czasie grania potrafila spadac z 100 fps do heh 5 fps w danmarku .

Jakby ktos cos wiedzial na temat mojej karty to porsze o pomoc .

Jaki zasilacz?

Jaka płyta główna?

Przed instalacją sterów stare usunołes zawsze dobrze? Poszukaj na forum (w sprawdzonych poradach) jak usunąć sterowniki.