Problem z radeonem X700

Pomocy mam problem z karta graficzna Gigabyte GV-RX70128D. Niby wszystko z nia ok ale podczas gry np w doom 3 po okolo 5 minutach sie zawiesza i za okolo 30 sekund jest ok i tak w kolko. Po wyjsciu z gry jest informacja ze VPU zrestartowal sterownik ekranu bo przestal on odpowiadac. :?

Jaki masz procesor - ponieważ ta gra jest strasznie wymagająca

AMD Athlon 64 3000+ a plyta glowna Gigabyte GA-K8NF-9 no i dwa razy po 256 ramu

Zainstaluj nowe steroniki do grafy http://www.ati.com/

W ustawieniach gry opcja “SYSTEM” dotyczacych ekranu zmień na mniejszą rozdzielczość. Miałem podobny problem i gdy zmniejszyłem rozdzielczość na 1024X764 problem w pewnym stopniu zniknął. Niech gra przetestuje twoją jakość grafiki . I raczej korzystaj na tych ustwieniach

a jaki masz zasilacz do tej maszynki włożony?

sterowniki juz chyba wszystkie probowalem i omegi i catalisty teraz mam najnowszego catalista i problem caly czas wystepuje a zasilacz mam 350 watowy

ustawienia w doomie tez zmienialem i nic

zrób screena z napieciami i pokaż!

nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi napieciami

odpalasz jakiś program monitorujący, np. everest wchodzisz w odpowiednia zakladke z napieciami i podajesz odczyt wartosci dla napięć 3,3V , +5V +12V :wink:

napiecia:

3,3 jest 3,31

5 caly czas sie zmienia raz jest 4,95 a raz 3,40

12 jest 12,3

Zbyt duży spadek napięcia 5V niedopuszczalny ale czasem program może źle odczytywać najlepiej zmieżyć miernikiem , jeżeli miernik bedzie wykazywał taki spadek to konieczna bedzie wymiana zasilacza.

3,4 masz zamiast +5V ;/

no to napiecie caly czas sie zmienia teraz jest 5,08 ale przed chwila bylo 3,41