Problem z radeonx1400

Witam, jest to podobny problem jak temat “Vista i Radeonx 1450” lecz tam chodziło o błedy po zainstalowaniu Catalyst Control Centre 7 (na oficjalnej stronie nie polecaja instalacji z powodu zawieszania sie systemu),moj problem wiąze sie z tym ze przy właczaniu gry Kroniki Riddicka wyskakuje ze potrzebuje OpenGL 1.3 lub wyższego problem w tym ze ja go mam tak samo jak Directx10, znowu przy Hitman 2 litery sa w postaci pikseli a krawedzie budynków sa rysowane jak w paincie , odwiedziłem stone ATi gdzie odsyłaja mnie do oficj. strony producenta laptopa i pisza ze nie maja najnowszych sterów a te co maja to mam i ja , wiec odwiedziłem ofic. stronie Fujitsu-Simens gdzie stery są te same , w białej gorączcce zadzwoniłem do Biura Obsługi Technicznej microsoft`u gdzie przemiła bezpojętna kobieta nie umiała mi tego wytluaczyc i swierdzila ze oni tam nie “produkują” sterownikow i trzeba czekac (ale na co???) wiec mowie ze napewno informatycy micro znaleźli juz na ten temat jakies rozwiazanie ,usłyszałem to samo ze nie produkuja sterów.

Jeżeli ktoś zna odp na to zagadnienie prosze o pomoc !!

Z góry dzieki!

Pozdro!

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif