Problem z Ralink RT2500 802.11g Wireless Network Adapter PCI

Witam wszystkich :slight_smile:

Kilka dni temu zainstalowałem sobie Linuksa Mandriva 2009 power pack:) spodobał mi się i poważnie myślę aby przesiąść się na to oprogramowanie :? :frowning: ale mam problem z kartą sieciową mianowicie mam kartę MSI WIRELESS 11g PCI CARD PC54G2(tak jest napisane na pudełku od karty) i nigdzie nie mogę znaleźć sterowników pod Linuksa Mandriva instalowałem ndiswrapper’a i lipa nie wiem jak sie za to zabrać

Wie ktoś czy są sterowniki do mojej karty jeśli tak to skąd je mogę pobrać i jak zainstalować :?: :?: :?:

Karta jest na chipsecie RaLink rt2560f (tak jest napisane na karcie na takim czarnym kwadraciku :wink: )

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC :slight_smile:

Matti_18 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.