Problem z RAM'em karty graficznej w grach

Witam!

Mam laptopa Sony VPCEB2Z1E (link: http://www.sony.pl/product/vn-e-series/vpceb2z1e-bq )

Wszystkie dane są na stronie podanej powyżej.

Mój problem polega na tym że gdy wchodzę w ustawienia graficzne gry Max Payne 3 i ustawiam na najsłabsze możliwe to pisze mi że mam wykorzystane 234mb na 0mb a jeli dobrze zrozumiałem to mam 1gb RAM’u karty graficznej .

Nie wiem czy to coś z sterownikami , czy grą a może ja źle przeczytałem dane.

Jesli to jest przez grę napiszcie czy mam to zignorowac i mogę grać na wyższych ustawieniach czy coś da się z tym zrobić.

Pozdro,jak będzie potrzebne mogę podać wiecej info.

Jeśli gra działa bez problemów, to czym się przejmujesz? Może to wynikać z błędu w samej grze i może jakiś patch to załatwi. Ewentualnie próbuj z aktualizacją sterowników.

KIKSon ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Też tak myślałem ale nie chce obciążać komputera. Jak usiąde do kompa to zobaczę sterowniki(bo jestem na komórce :P)

Jeśli wyświetla bieżące zużycie w grze, a wiesz, jaka jest rzeczywista wielkość pamięci, to nie powinno być problemu ;-).

Dzięki , już wszystko ok . Jakaś aktualizacja gry wszystko naprawiła albo to było zresetowanie sterowników :P. Nie ważne , wszystko działa i chodzi na wysokich obrotach (tak samo jak rozwalający uszy wentylator w laptopie jak ktoś wie czy można tam wrąbać większy cichszy może mi napisać )

Raczej nie bardzo, większego nie zmieścisz zazwyczaj.

Ogólnie laptopy to do gier różnie się sprawują, czasem właśnie taki efekt jest tego :stuck_out_tongue: