Problem z RapidGetem

Mam premium właśnie zakupiłem. Chce pobrać za pomocą rapida pliki loguję się an ten program i …

"Login Failed!

Premium-Account not found. If you are a new user you have paid via eCheck or something similar, please take notice that your account will be created as soon as

the money has been received. Check your PayPal-status for more informations"

O co kaman ? jak mam to skonfigurować żeby działało

EDIT:

Premium-Account not found -czyli nie odnaleziono konta…więc to chyba nie problem z rapgetem, spróbuj się ręcznie na strone zalogować i zobaczyć czy działa.

No ręcznie działa, ale zmiana tego co zacytowałeś niepomaga ;/ rapget olewa moje pliki i podaje ze jest błąd. Nie wiem czyzbym mal cos zle skonfigurowane ?

Zaloguj się na rapida i wejdź w ustawienia. Zaznacz opcję Direct (coś tam). Teraz wejdź w ustawienia rapgeta i w polu login wpisz NUMER KONTA (nie alias), a w polu hasło - wiadomo.

Wpisałem numer konta i hasło i nadal mam ten sam błąd. Direct zaznaczony

Dodane 28.01.2009 (Śr) 17:53

Port domyslny

…z dalszej części info wynika że jesli ewentualnie płaciłeś pay-palem lub podobnym to konto zacznie działać w momencie w którym otrzymają twoją kasę.

Nie pomagasz. Ta tresc jest juz wyjasniona rapidget osbluge konta na rapidshare.de dlatego czytaj caly temat to bys wiedzial ze moj problem dotyczy tego ze mimo dobrej konfiguracji neichce mi pobierac plikow RapGet

Przecież jak może ręcznie pobierać ze strony to przez konto premium a rapgetem nie może to co to ma do rzeczy ?

Paulpolska ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif