Problem z RapidShare(czas oczekiwania)

Witam,mam taki problem że nie korzystam z tego serwera często a jak już chcę coś pobrać to ciągle pisze że mam spróbować za jakiś tam czas(pisze ile minut).Pisze np że mam spróbować za 50 minut przychodzę a teraz tam pisze że mam przyjść za 120 minut nie wiem o co tu chodzi.Dodam że kiedyś ściągałem z tego serwera i było ok a teraz już nie.Spotkał się ktoś z czymś takim??

Widocznie jest dużo osób w kolejce do tego pliku, więc musisz czekać lub założyć (kupić) konto premium, to wtedy ściągniesz bez problemów.

ale to się dzieje przy każdym pliku

Jesteś w sieci osiedlowej etc. czy masz sam neta? Jeśli masz z kimś możliwe, że on ściąga, później kolejna osoba i Ty musisz czekać. Serwer widzi tylko IP zew. czyli nie rozróżnia czy ściągasz Ty czy twój sąsiad :stuck_out_tongue:

Jeżeli masz włączone proxy to wyłącz, reszta j/w :smiley:

Musisz czekać. Jak ci powie, że masz czekać 50 min to ustaw sobie budzik na za 48-49 min. Jak zadzwoni budzik wejdż na stronke i ciągle odświeżaj. Potem szybko kod z obrazka i download. :slight_smile: Ja tak robie i działa. Czasem było tak, że pokazało się żeby wpisać kod z obrazka, ja się zagapiłem i wpisałem kod po ok minucie i juz musiałem czekać :frowning:

najprostrzy sposob na RapidShare ?? neostrada :smiley:

a co takiego ma neostrada ??

dynamiczne IP :stuck_out_tongue:

łączysz sie ponownie a Rapid myśli ze to ktoś inny ściąga :stuck_out_tongue: bo masz już wtedy inne IP

mam sam neta ip wewnętrzne

jesli masz wewnetrzne to prawie na 100% dzielisz z kims ip glowne

Spróbuj uzyc anonymizera np

http://www.anonymouse.org

wybierasz jezyk i wpisujesz adres

przez to też się nie da