Problem z rar

mialam kiedys gre na plycie spakowana rarem (1 albo 2 pliki) przy pomocy kilku programów (magic iso i innych) otworzylam ja i zainstalowalam bez uprzedniego rozpakowania(a ciekawe jest to ze byla zabezpieczona haslem)

w kazdym razie to bylo dawno i nie pamietam jak…

problem jest taki ze mam teraz gre na dwoch dvd po 1 pliku na kazdej

wlozylam sobie oba na dysk twardy ale nie wiem jak zainstalowac bez rozp.

rozp. nie moge bo wyskakuja blędy a koles ktory ja nagral jest pewien ze gra dziala

w srodku jest obraz plyty i nie wiem co zrobic

odpiszcie jak najszybciej bo wiem ze mozna tylko nie wiem jak

Napisz to może czytelnie bo napisałaś chaotycznie i nie da się zrozumieć :stuck_out_tongue:

Z tego co zdołałem zrozumieć to hasło jest na tych plikach ?

Jak tak to spytaj się kolesia :roll:

Lub ten plik DAEMON’em spróbuj otworzyć…

PS: Coś mi śmierdzi piratem :roll:

chodzi o to ze:

sa 2 pliki rar w nich obraz plyty iso nie maja hasla ale nie moge ich rozpakowac

wiec chce jakos bez rozp.zamontowac obraz

nie wiem jak to zrobic w daemon tools bo to sa 2 pliki i jak mam je polaczyc?

a jakiś błąd wyskakuje ?

Jak tak to jaki…

Montowanie obrazu w wirtualnym napędzie

:wink:

blad crc

To musisz poprosić kolegę aby Ci jeszcze raz spakował bo błąd crc oznacza brak danych lub coś takiego i jest nikła szansa na odzyskanie :slight_smile:

wiesz co jest najgorsze z takimi kolegami

mowia ze wszystko jest ok a potem sie okazuje cos wrecz przeciwnego

juz ja go dorwe

w kazdym razie dzieki za chwilke czasu i uwagi

Może jeszcze to :roll:

Żródło

Żródło

:wink:

Pliki typu part rozpakowywuje się winrarem.

Najperw kopiujesz z 1 płyty rara do foleru na dysku, potem kopiujesz z 2 płyty drgiego rara do tego samego folderu.

Musisz użyć aplikacji WinRar bo każda inna pokaże błąd crc.

Klikasz na 1 plik prawym przyciskiem myszy i dajesz wypakuj pliki podajesz ścieżke i winrar sam je scali i utwoży obraz który jest w nich zawarty.

właśnie winrar pokazuje błąd

więc archiwum jest uszkodzone i go nir rozpakujesz a tym bardziej nie uruchomisz tej gry. Pobierz jeszcze raz te archiwum i jeśli problem się powtórzy poproś by osoba która wrzucała na serwer tobie tą grę by jeszcze raz ją spakowała, tym razem z dodanymi danymi naprawczymi