Problem z razer synapse 2.0 - 3.0

Witajcie serdecznie! Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc chociaż w małym stopniu, otóż sprawa wygląda tak, że mam myszkę razera i nie mogę zainstalować razer synapse 2.0, ale nie jest to standardowy problem, instalator w ogóle nie odpala, natomiast przy synapse 3.0 mam “failed to start”, aby udzielić dodatkowych informacji, jestem skrupulatny w kwestii nie zaśmiecania komputera, więc wszystko działa jak należy, system ma może z miesiąc, drivery zaktualizowane do najnowszych przy pomocy Driver Booster Pro, system win 10 enterprise, również zaktualizowany do samego końca, nie mam już żadnych dostępnych aktualizacji. Sprawdzone błędy od plików tymczasowych po rejestr, robią to na bieżąco (Ashampoo WinOptimizer), robiony pełny skan bitdefenderem, codziennie, dodatkowo gry nie mają ani problemu z ich instalacją ani z optymalizacją w zakresie wydajności, podobnie z programami, jedyny problem pojawia się przy razer synapse 2.0 i 3.0. PS. System jest dokładnie ten sam którego używałem wcześniej i w taki sam sposób, wtedy wszystko się uruchamiało, więc tym bardziej nie rozumiem o co chodzi.