Problem z Realtek AC'97 Audio

Mam problem z instalacją sterownika Realtek AC’97 Audio. Otóż to, kiedy instaluję sterownik, pokazuje się takie okno :

http://img291.imageshack.us/img291/2402/97audio.png

Kiedy kliknę na Mimo to kontynuuj to komputer się zrestartuje przy ostatnim pliku w tym małym oknie.

Po restarcie otwiera się okno nowego sprzętu do instalacji. Przy nim znowu jak przy instalacji (bez tego małego okna jak przy pierwszej instalacji) wyskakuje ten komunikat o niespełnieniu wymagań Loga Windows. I znów klikam na Mimo to kontynuuj i przy ostatnim pliku restart :evil:

Proszę o pomoc !

Podaj dokładną nazwę płyty głównej , jaki masz servis pack? 2 czy 3?

Właściwości płyty głównej :

ID płyty głównej : 06/23/2005-VT8377/VT8235-A7V8X-X

Nazwa płyty głównej : Asus A7V8X-X

Mam Service Pack 3

Zrób porządek po instalowanym sterze i oprogramowaniu i w systemie.

Pobierz inny, nowszy/starszy sterownik i instaluj.

Nic dziwnego ,że nie możesz zainstalować tego sterownika bo …jest niezgodny ze specyfikacją ( zintegrowaną kartą dźwiękową ) płyty ASUS A7V8X-X. SoundMAX Audio Driver version 5.12.01.3663 WHQL driver for Windows ( Download , Wybierz system : wybierasz : WinXP ) - to są sterowniki AUDIO dla Twojej płyty.

P.S - odinstaluj stare sterowniki za pomocą Revo Uninstaller 1.91 - ( tryb zaawansowany ) następnie przeczyść rejestr systemowy CCleaner -em 3.02.1343 - (usunie Ci wadliwe wpisy w rejestrze )- restart komputera i teraz zainstaluj sterowniki AUDIO do których link podałem Ci wcześniej.