Problem z recovery Asus x54h nie uruchamia się


(Lukaszekkk89) #1

Witam tak jak w temacie mam problem siostra kupiła laptopa i śmigał bez problemów aż do pewnego razu . Windows przestał startować zawieszał się .No to więc wciskam f9 i nic się nie dzieje.. Zainstalowałem innego win 7 żeby odzyskać dane .Wysłałem do serwisu czekałem 3 tyg i dostałem z powrotem laptopa w takim stanie jakim wysłałem ;/ W chwili obecnej nie mam przy sobie dokumentu co tam napisali jutro uzupełnie ewentualnie.Win 7 które zainstalowałem mógł by być ale nie widzi karty graficznej pisze Vga i nie da się zainstalowac ani sterownikow do karty ani zadnej gry . Co mam zrobic ?


(Mswsquad) #2

“Zainstalowałem innego win 7 żeby odzyskać dane” Skoro tak, to recovery już tam nie ma. Instalacja systemu operacyjnego poprzedzana jest formatowaniem przestrzeni dysku. =D>


(leda79) #3

Powinna mieć siostra płytę którą dostała z laptopem.Tam są sterowniki.Jak nie masz,to pozostaje strona producenta i szukanie sterowników.

http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl


(Lukaszekkk89) #4

Recovery jest bo pokazał mi się dysk dzisiaj ukryty nie wiem jak ale jest widoczny .

Żadnej płyty nie było. I jak chce zainstalować to wyskakuje mi komunikat ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania ;/ :expressionless:


(Dobrol) #5

Może pomogą te filmiki (naciskamy pulsacujnie klawisz F9 do skutku)

http://asus-serwis.pl/video


(Lukaszekkk89) #6

Nie działa w ogóle ;/ ale czemu nic nie mogę zainstalować z sterowników?


(Agatonster) #7

razel89 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.