Problem z recovery na laptopie, żądanie hasła na starcie

Laptop Samsung Q210 kupiony w 2008 r. w MM z ekspozycji, jako, że był ostatni. OS był zainstalowany, nawet z jakimś nagraniem video zrobionym przez oglądających w markecie.

Teraz zrobiłam format i niespodzianka w postaci żądania hasła, którego ja nie ustawiałam i w ogóle nie miałam pojęcia o jego istnieniu. Użytkownik ustawiony na “user” i jest tak nadal, chociaż to właśnie chciałam zmienić a wskazówka hasła na “a”

Recovery robiłam z pozycji systemu a mam również dołączoną płytkę z OS i sterownikami ale nie wiem czy to coś zmieni? Chyba powinno? W sumie to proszę o jakieś sugestie co z tym dalej robić.

Pobierz i wypal HirensBootCD , zabootuj z niej i użyj jednego z narzędzi do zmiany hasła :

Tutaj znajdziesz opis.

Haslo nie musi byc ustawione , sproboj wcisnac enter gdy zapyta cie o haslo nic nie wpisujac , poprostu wcisnij ENTER

Spróbuj wpisać user albo a albo MM albo coś takiego związanego ze sklepem.

Zwykle te hasła działają.

albo admin

Witam.

polecam sprawdzić program ophcrack

http://poradyisztuczki.blogspot.com/200 … -haso.html

hasło nie jest zbyt śilne pewnie program sobie poradzi

Dziękuję za rady ale udało się z dołączonej płytki recovery z systemem zainstalować na czysto. Trochę się pośpieszyłam z pisaniem postu, mogłam wcześniej sprawdzić, sorry za zamieszanie. Próbowałam z tym hasłem, jakieś było wprowadzone i żadne moje sugestie nie trafiały w sedno.