Problem z .reg

Witam !

Pobrałem grę Garry’s Mod 11 w celu zobaczenia, czy będę chciał ją kupić. Jednak plik .exe, który tam był, zajmował jedynie 1kb. Chciałem go edytować za pomocą notatnika, ale zapomniałem odznaczyć opcji “Otwieraj wszystkie pliki tego typu za pomocą tego programu.” i wszystkie ikony na pulpicie zaczęły mi się otwierać w notatniku (także menu start itp.). Ktoś z was na tym forum napisał, żeby zmienić domyślny program dla tych ikon na regedit. Teraz jest jeszcze gorzej. Gdy otworze plik, pojawia mi się komunikat “Czy chcesz wpisać (…) do rejestru?” , a gdy kliknę tak, to pojawia mi się komunikat “Nie można wpisać tego pliku ro rejestru”. Nie wiem co zrobić. Gdy chcę odpalić jakąś grę, to muszę wejść do folderu, w którym się ona znajduje. Przywracanie systemu także jest w formacie .reg. Proszę, pomóżcie.

gregogg

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy domyślne\Ustaw skojarzenia

O ile masz Windows 7.

Ale tu nie ma pliku .exe… a .lnk nie chce się zmienić na żadne rozszerzenie… Napisz mi dokładnie, jeśli możesz. Tak, mam Windowsa 7 Ultimate