Problem z Regcleanerem 4.3.0.780

Cześć, ściągnąłem z “dobrychprogramów” Regcleanera 4.3.0.780 chcąc sobie poczyścić komputer. Wszystko pięknie chodzi do czasu, kiedy chcę usunąć dany wpis. Wyskakuje mi wtedy taki error:

http://img28.imageshack.us/img28/7355/111111r.png

Mam Windowsa 7, jak przejść ten błąd? Nie wiem o co tam chodzi, ale w XP czegoś takiego nie miałem. Jeżeli ustawiam program na zgodność z Win XP to w ogóle się on nie odpala. Pomóżcie!

Z góry dzięki! pozdrawiam

.

Wystarczyło poświęcić minutę na lekturę opisu:

RegCleaner 4.3.0.780

Data publikacji: 04.01.2003

Systemy operacyjne: Windows 98/Me/NT/2000/XP

Program nie działa prawidłowo pod systemem Windows 7. Zmień “czyściciela” rejestru na coś kompatybilnego z nowymi okienkami - np. CCleaner, Wise Registry Cleaner albo TuneUp Utilities (to ostatnie to kombajn).

no ok, to zauważyłem, że nie pracuje pod windows 7. ale w komentarzach jakiś goguś napisał, że Regcleaner śmiga mu bez problemów na “siódemce”. nic to, dzięki za rozwianie wątpliwości. a CCleanera mam (z tym że jak zauważyłem po wpisach w Regcleanerze to nie czyści dokładnie dysków ze zbędnych plików)

Dodane 30.11.2009 (Pn) 8:49

a właśnie, jak ustawiłem program na tryb zgodności z WinXP to powinno pójść… dlaczego nie chce ruszyć?

.

Bo tryb zgodności nie jest panaceum na wszystkie problemy z kompatybilnością. RegCleaner jest starym programem i jak widać nie radzi sobie z przemeblowanym rejestrem W7.