Problem z regulacją głośności (Vista + HP'ek)

Hejka posiadam Laptopa HP Pavilion dv-5 1040EW ostatnio jak odtwarzałem film w programie FLV Player chciałem zgłośnić film poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku na obudowie lapka, od tego czasu głośność zaczeła “fiksować” pojawia się co kawałek okienko:

wolumeck9.png

w584.png

i co kawałek zgłaśnia i ścisza dźwięk o jeden punkt co jest bardzo wkurzające bo mając przed sobą to okienko nic nie idzie zrobić :confused:

czy idzie jakoś wyłączyć by nie brał mi przycisków dotykowych z obudowy ??

A próbowales przeinstalowac sterowniki od HP moze to roziwwiąże twój problem?

wyłacz z autostartu wszystkie programy HP, prócz wireless jeżeli korzystasz (start - uruchom - msconfig i zakładka uruchamianie).

Witam, pojawił mi się ten sam problem, mam model pavilon dv5 1020ew i oczywiście wiste. Zrobiłem zgodnie z podpowiedziami i faktycznie dziala jednak wylaczone mam rowniez wwszystkie funkcje np. touch pada. Glosnosc dziala ok jednak nie pokazuje sie wiecej regulacja na ekranie. Czy znacie moze powod, czemu sie tak dzieje? Kupilem 2 takie komputery i w drugim jest wszystko ok, chcialbym zaradzic problemowi w inny sposob, prosze o pomoc, pozdrawiam

Miałem taki sam problem w dv5-1020ew. Wywaliłem 32 bitową Vistę, zainstalowałem “czystą” 64 bitową, zainstalowałem stery z hp.com i działa idealnie (nie pokazuje się ten obrazek z poziomem głośności, ale regulacja działa).

Problem pewnie można rozwiązać reinstalując stery… hp… ale pewnie sporo z tym roboty… a po za tym pasek który wyskakuje czasami jest denerwujący. np. jak się gra bądź ogląda filmy… ktoś prędzej wpadł już na pomysł użycia msconfig i wyłączenia dodatków od hp. ale po co wyłączać wszystko jest tylko jeden psuje całokształt :stuck_out_tongue: zatem jeśli dla kogoś komunikacik jest zbyteczny i chce się pozbyć problemu zacinania się go, w msconfig wyłączamy programik Hp Quicktouch on Screen Display, po tym zabiegu po resecie problem znika…ale za to nie mamy napisu Volumy IIIIIIII… :slight_smile: a panel dotykowy śmiga :slight_smile: