Problem z reinstalacją wyszukiwarki Google

Witam. Moje pytanie dotyczy wyszukiwarki Google w IE. Chcę ją odinstalować i na nowo zainstalować jako domyślną.

I tylko mam jedną kwestię: czy nie spowoduje to utraty danych prywatnych tj. np. kont, haseł, zakładek, historii, skinów itp. ?? :expressionless:

Rok temu, po reinstalacji xp, ponownie musiałem w ie8 ustawić stronę startową google.pl. Wpisałem hasło na gmaila, było OK. Sprawdziłem ustawienia konta i wszystko grało. W systemie mam tylko E-mail google.com i pobrałem dodatek Domyślny dostawca wyszukiwania. Choć po czyszczeniu ciasteczek wyświetla mi się niebieski pasek Zainstaluj wyszukiwarkę google, mimo, że mam google jako strona startowa, to nic nie pobieram i zawsze wyiksuję ten pasek informacyjny. Nie pozwalam nawet, żeby ccleaner instalował toolbara google. Wynika z tego, że konto jest na serwerze google.pl Uważam, że to jest bezpieczne, to “przeinstalowanie” google, w usługach wyświetla się dysk google. Tych toolbarów google, w systemie może być wiele, z uwagi na każdorazowe pobieranie programów i ich aktualizację. Zauważyłem, że wpis google.com z rejestru nie znika po odinstalowaniu ccleanera.