Problem z rejestracja Avast HOME Edition

Witam Serdecznie!

Tak jak w temacie mam problemy z rejestracja Avast Home Edition, jak wiadomo jest to program darmowy i ma on słuzyc do celów domowych i tak tez jest.

Od pewnego czasu pojawia sie okienko zeby zarejestrowac Avasta. Jest to bardzo denerwujace! Otorz zarejestrowałem program mam klucz ale nie wiem co z nim dalej robic czy ktos ma takie problem albo miał i go rozwiazał? Bardzo prosze o rade! Mam ten klucz ale cos z nim trzeba jeszcze zrobic bo Avast uprzychrza mi cały czas zycie :cry: [przy kazdym uruchomieniu wyskakuje okiento ktorego nie da sie juz zbyc tylko trzeba właczyc przegladarke, to anulowywuje to okno i mozna juz normalnie uzytkowac komputer. 1, 2, 3, … 45 raz to juz sie nudne staje wiec zwracam sie o pomoc do was!]

Z góry dzieki za wszystkie sugestie pozdrawiam :mrgreen:

a jak uruchamiasz główny program avasta to nie prosi o wpisanie numeru ?

pinio150 , kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonce “a” na pasku Tray. Wybierz: “O programie Avast”. W wyświetlonym oknie powinna być pozycja: “klucz licencyjny”, bądź “wprowadź klucz licencyjny”. Wyświetli się pole, w które najlepiej wklej klucz programu.

było trzeba właczyc Avasta i wprowadzic ten kod! Teraz juz mam nadzieje ze bedzie wszystko działac! Dzieki wam za pomoc ! Pozdrawiam serdecznie :mrgreen: