Problem z rejestracją na forum oscommerce.pl

Witam. Mój problem polega na tym że nie mogę się zarejestrować na ogromnym forum oscommerce.pl. Wszystko przebiega sprawnie aż do momentu w którym powinien być wysłany do mnie link aktywacyjny. W tym momencie pokazuję się komunikat: Ran into problems sending Mail. Response: 535 5.7.0 Error: authentication failed: authentication failure.

Podejrzewam że jest to jakiś problem z tym forum ale nie mam możliwości skontaktowania się z administratorem.

Czy możecie potwierdzić moje podejrzenia czy problem może leżeć po stronie mojej przeglądarki?

Generic , Zmień tytuł by był związany z problemem korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Z tytułu, jaki jest teraz można wnioskować, że masz problem z naszym forum.

Dla osób mniej domyślnych tytuł poprawiony, mam nadzieje że już nikt nie będzie miał problemów z rozszyfrowaniem o co tak na prawdę chodzi w moim problemie. Ponawiam zatem prośbę o pomoc, ewentualne wskazówki.

Sprawdziłem, wyskakuje faktycznie taki błąd. Konto zostaje założone, mail zostaje przyjęty, bo przy próbie drugiej rejestracji login i mail już są zajęte. Linku aktywacyjnego nie ma.

Wiemy tyle, że problem leży po stronie administratora tegoż forum, musisz poczekać, aż zostanie rozwiązany.

Problem jednak w tym że ta usterka trwa już około tygodnia a nie mając konta nie można się skontaktować z Administratorem. Może ktoś z tego forum ma tam konto i mógłby to zgłosić/dowiedzieć się czegoś więcej w tej sprawie?

aktualne forum oscommerce - http://www.oscommerce.info.pl

Oprócz forum znajdziecie tam porady, aktualności i download, z którego można pobrać trochę ulepszoną wersję sklepu.

Nie rób człowieku reklamy bo to nie jest miejsce do tego preznaczone.

Problem dotychczas nie został rozwiązany przez administratorów, ale zastanawia mnie fakt że rejestracja na oscommerce.pl chyba jednak jest możliwa, ponieważ w tabelce “ostatnio zarejestrowana osoba” co jakis czas znajduje się inny użytkownik.

Kontynuuję zatem moja prośbę o kontakt osobę która posiada konto na oscommerce.pl

pozdrawiam

Dodane 16.09.2009 (Śr) 22:53

up… Proszę o kontakt osobę która posiada konto na oscommerce.pl

Żadna reklama. Wejdź na to forum, opisz problem i uzyskasz poradę.

Według mnie, reklama służy zarobkom, a portal ten, oprócz wyświetlania reklam żadnemu zarobkowi nie służy. Jeśli nie podoba ci się idea portalu to czekaj do … śmierci aż ktoś ci drzwi otworzy na oscommerce.pl

Witam,

mam również problem z rejestracją, ale na http://www.recomena.pl/

O co chodzi? Wszystkie dane wpisuję poprawnie, a mimo wszystko nie mogę przejść całego procesu ;/