Problem z rejestracją oprogramowania GData

Witam. Jest to mój pierwszy post i od razu z małym problemem. W ramach akcji “mikołajkowej” na portalu Dobre Programy otrzymałem od firmy GData licencję wraz z kluczem w formie Certyfikatu Autentyczności który wydrukowałem. Pozostałych danych do aktualizacji oprogramowania o ile tam były nie zapisałem. Po pewnym czasie dokonałem formatu dysku. Teraz chcąc skorzystać z oprogramowania nie mogę zaktualizować baz a co ciekawe przy próbie rejestracji mam informację że program jest już zarejestrowany. Kto mógł się rejestrować na przyznany mi klucz. Co ciekawe nie mam hasła i nazwy użytkownika a odpowiedź z help desku jest taka że akcja trwała 6 grudnia a czas na rejestrację był dwa tygodnie ubiegłego roku. Z tego co pamiętam w pierwszym mailu była informacja że oprogramowanie należy pobrać ze strony GData i można je zainstalować w dowolnym czasie. Licencja 180 dni kończyła się i kończy w 2010 roku a nie w 2009 roku. Proszę o pomoc lub informacje osób które korzystały z tego oprogramowania i kiedy. Dziękuję

Ale jakiej pomocy oczekujesz ??

Cudownej zmiany regulaminu akcji ??

Masz wyraźnie powiedziane że:

Czy Ty wiedziałeś (aś) aby kiedy kolwiek helpdesk mówił pisał konkretnie. Tak akcja trwała w mikołajki po to aby rozdać licencje. Dziękowaliśmy za nie na stronie DP. Jak wiesz napisałem że może być ona wykorzystana w dowolnym okresie. Błąd mój to to że z uciechy wygranej wydrukowałem tylko certyfikat. Aby dostać licencję należało się zarejestrować na stronie GData Nie przypominam sobie aby na moją pocztę przychodziły monity że licencja się kończy. Kto może rejestrować indywidualny klucz przydzielony innej osobie. I jeszcze jedno oczekuję informacji od osób które używały tego antywirusa konkretnie tego od “mikołaja” jak to zrobili kiedy i czy im się udało.Pozdrawiam

Ta Promocja była aktywna tylko w dzień mikołajek sam miałem kilka i zadzwoniłem do gdaty i pan od promocji mi wyjaśnił szybko to że już do niczego jak w mikołajki nie skorzyształem :P:P