Problem z rejestracją pliku dll

Witam.

Mam problem z zarejestrowaniem plików vorbis.dll i vorbisFile.dll z GTA San Andreas. Są one potrzebne by działał multiplayer do San Andreas (sa-mp v0.2.2). Otóż przy próbie połączenia z serwerem przez sa-mp wyskakuje komunikat “Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc00000ba). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje”. Potem próbuje rejestrować plik przez uruchom i w efekcie pojawia się komunikat “Załadowano plik I:\gry\San Andreas\vorbis.dll, ale nie można odnaleźć punktu wejścia DllRegisterServer. Nie można zarejestrować tego pliku”. Prosiłbym o jakieś porady co mam zrobić. Z góry dziękuje

Żródło http://support.microsoft.com/kb/249873/pl

Yhm… To w takim razie jak mam zarejestrowac przez Uruchom plik dll?

A czy sa-mp v0.2.2 masz zainstalowany w folderze gry?

Tak w folderze gry. Te pliki są też w folderze gry bo się tam domyśłnie instalują . San Andreas nie ma z nimi problemu tylko sa-mp coś panikuje. Wcześniej ( przed reinstalem) miałem tego samego sampa(z tej samej stronki itd) i nie było problemu.

Witam.

Mam problem z zarejestrowaniem plików vorbis.dll i vorbisFile.dll z GTA San Andreas. Są one potrzebne by działał multiplayer do San Andreas (sa-mp v0.2.2). Otóż przy próbie połączenia z serwerem przez sa-mp wyskakuje komunikat “Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc00000ba). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje”. Potem próbuje rejestrować plik przez uruchom i w efekcie pojawia się komunikat “Załadowano plik I:\gry\San Andreas\vorbis.dll, ale nie można odnaleźć punktu wejścia DllRegisterServer. Nie można zarejestrować tego pliku”. Prosiłbym o jakieś porady co mam zrobić. Z góry dziękuje…

Mam pytanie czy ktoś mi by przesłał plik: vorbisFile.dll na maila

mój e-mail : palik005@wp.pl

bardzo prosze :slight_smile: