Problem z rejestracją po raz 11 Siódemki :/

Witam!

Mam taki problem: o tuż b. często zmieniam systemy operacyjne i tak się złożyło, że po 12 razie instalowania i rejestrowania systemu Windows 7 OEM HP… już nie można zarejestrować :confused:

Jest jakieś inne rozwiązanie aniżeli dzwonić do Microsoftu? Jest może jakiś e-mail, gdzie mógłbym napisać i wyjaśnić całą sytuacją? Posiadam paragon kupna tego systemu…

Jestem osobą niesłyszącą tak,więc dzwonienie do nich odpada… tak samo jak prośba, żeby ktoś w moim imieniu dzwonił…

Komputer nie zmieniałem, parametry są takie same… klucz produkty już nie pasuje, bo instalowałem system może trochę więcej niż 10 razy :confused: Nie ma sensu ściągać cracka itd.

B. proszę o inne rozwiązanie niż kupno nowego klucza, rejestrowanie przed telefon, spotkać się osobiście z pracownikiem Microsoftu… W sklepie mi powiedzieli (Vobis), że nie ma innej

rady jak dzwonić do nich a to odpada!

B. proszę o szybką odpowiedź.

Z tego co wiem, to tylko dzwonić. Jeśli jesteś osobą niesłyszącą, to musisz poprosić kogoś, aby zadzwonił w Twoim imieniu, innego wyjścia raczej nie ma.

Z ciekawości, nie możesz poprosić np. sąsiada, żeby zadzwonił? Miałem takie doświadczenie z Windows Vista Ultimate, często reinstalowałem i za którymś razem klucz przestał wchodzić, dzwoni się na numer który podaje system i “rozmawia” z automatem, podajemy kod który wygeneruje nam system i w zamian automat podaje nam nowy kod/klucz, już nie pamiętam. Cały proces zajmuje kilka minut.

Na przyszłość polecam ten artykuł

http://vista.pl/porady/1381_jak_wykonac … rada_.html

“dzwoni się na numer który podaje system i “rozmawia” z automatem, podajemy kod który wygeneruje nam system i w zamian automat podaje nam nowy kod/klucz, już nie pamiętam. Cały proces zajmuje kilka minut.”

Właśnie tu mnie zastanawia jedno: czy klucz muszę podać pisemnie czy mówiąc? potem bo wygenerowaniu otrzymam go w smsie???

Chodzi o to czy muszę rozmawiać :expressionless: czy to wszystko automat załatwi…

“Rozmawiasz” z automatem, wszelkie kody podajesz na klawiaturze telefonu z wybieraniem tonowym, potem automat podaje głosowo co masz wpisać. Jeżeli absolutnie nic nie słyszysz to leć po przysłowiowe piwo i do sąsiada :wink: Jeżeli masz niedosłuch i słyszysz mowę, to sam powinieneś dać radę, nic nie trzeba mówić.

W tym momencie przestałem wierzyć i stwierdziłem, kolejny młodociany pirat szuka sposobu by zalegalizować klucz, który (aktywacja 10 razy? MSDN) miał od kogoś.

Wystarczy zadzwonić, obiera automat, nikt nie będzie cie straszył, pozywał do sądu, ścigał policją, daj mamie/bratu/córce/wujkowi/szwagrowi/synowi/wnukowi/żonie.

No chyba że wszyscy nie dosłyszycie.

Bardzo dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

za chwilę zadzwonię :wink:

Zobaczę jak to będzie :wink:

jeszcze raz z góry dzięki za radę i za wyrozumiałość :wink:

Jak już zadzwonisz i aktywujesz system kolejny raz, to poszukaj se jakiegoś programu do robienia obrazu partycji i zrób taki obraz na dysku albo wypal na płyty DVD. Przy kolejnej reinstalacji przywrócisz sobie już gotowy, aktywowany system z wszystkimi sterownikami w kilkadziesiąt minut.

:roll:

Wirrus , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów i buziek w tytule, zgodnie z regulaminem forum.